Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PL: Duńskie Pantery, Simon Stead nie kończy kariery

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Prawdziwie duński zespół tworzą działacze Peterborough Panthers. W ostatnich dniach Pantery zakontraktowały już czwartego zawodnika z tego kraju.

Umową z klubem z Peterborough związał się Emil Groendal. Dołączył on do swoich rodaków - Ulricha Oestergaarda, Nikolaja Buska Jakobsena i Michaela Palma Tofta oraz jedynego Anglika w tym gronie Toma Perry'ego.

Składy na przyszłoroczne rozgrywki skompletowały już Berwick Bandits i Ipswich Witches. Działacze klubu z północy Anglii w trakcie minionego tygodnia parafowali kontrakty z Thomasem Jorgensenem, Kevinem Doolanem i Liamem Carrem.

Ekipę Wiedźm z Ipswich reprezentować będą Daniel King, Nicolas Covatti, Morten Risager, Lewis Kerr, James Sarjeant, Michele Paco Castagna i Darryl Ritchings.

Umowę z Edinburgh Monarchs przedłużył Erik Riss. Były mistrz świata w wyścigach na długim torze w minionych rozgrywkach zadebiutował w zmaganiach w Premier League i zaskarbił sobie sympatię kibiców oraz działaczy Monarchów.

Liderów zakontraktowały ekipy z Tygrysów. W Glasgow największe oczekiwania związane będą z Richardem Lawsonem, natomiast w Sheffield z Simonem Steadem. Ten ostatni powróci na żużlowe tory po kontuzji odniesionej w tegorocznym sezonie. Stead uciął tym samym spekulacje o jego końcu kariery.

Newcastle Diamonds podpisało umowy z dwoma zawodnikami rezerwowymi. W zespole Diamentów tę rolę pełnić będą Lewis Rose i Daniel Phillips.

Z ekipą Plymouth Devils związał się Czech Zdenek Simota. Natomiast Skorpionami ze Scunthorpe zostali Ryan Douglas i Alex Davies.


POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL