Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Greg Hancock / Na zdjęciu: Greg Hancock

KS Toruń czeka na Hancocka do poniedziałku. Holder zostaje

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
KS Toruń nie ma wciąż odpowiedzi od Grega Hancocka i będzie czekać na nią do poniedziałku. Wiele wskazuje na to, że z zespołem pożegna się Jason Doyle.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
KS Toruń cały czas działa aktywnie na rynku transferowym. W tej chwili działacze czekają na podpisanie umowy z Adrianem Miedzińskim. Wszystkie warunki są już jednak uzgodnione i sprawa jest zamknięta. Następnie na pierwszym planie będzie temat Grega Hancocka. Amerykanin wciąż nie dał odpowiedzi toruńskim włodarzom. Paniki nie ma, ale nikt w Toruniu nie chce zbyt długo przeciągać liny. - Liczę, że w poniedziałek otrzymamy odpowiedź i wierzę, że będzie ona pozytywna. Ewentualny plan B zamierzamy wcielać w życie dopiero od tego dnia - mówi w rozmowie z naszym serwisem właściciel klubu Przemysław Termiński.

Jeśli Hancock nie da pozytywnej odpowiedzi torunianom, to bardzo możliwym scenariuszem jest powrót do rozmów z Grigorijem Łagutą. Rosjanin zawiódł w tym roku oczekiwania działaczy i kibiców, ale może otrzymać drugą szansę ze względów finansowych. - W żadnym wypadku nie będziemy podnosić oferty za Hancocka. Na rynku jest jeszcze wielu żużlowców - tłumaczy Termiński.

Warunki kontraktu włodarzy KS Toruń zaakceptował natomiast Chris Holder. Australijczyk zgodził się na mniejsze zarobki niż w sezonie 2015 i prawdopodobnie podpisze wkrótce umowę. - Być może potwierdzimy mu to nawet jeszcze dziś - podkreśla właściciel toruńskiego klubu. Podpisanie kontraktu z Holderem będzie oznaczać, że w Toruniu zabraknie prawdopodobnie miejsca dla Jasona Doyle'a. - Jeśli zaakceptujemy Chrisa, to sprawa może być faktycznie zamknięta - przyznaje Termiński.

Oficjalnego potwierdzenia kontraktu Holdera należy spodziewać się w najbliższym czasie. Torunianie wysłali już potwierdzenie do zawodnika. W podstawowym składzie pozostaje zatem jeszcze miejsce dla jednego seniora. W poniedziałek dowiemy się, czy zostanie nim Greg Hancock. Jeśli tak się nie stanie, to klub przystąpi do realizacji planu B.

Czy KS Toruń powinien postawić na Łagutę, jeśli nie otrzyma pozytywnej odpowiedzi od Hancocka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (90):

 • Sergio Zgłoś
  Ciekawe jak sobie poradzi Toruń z lewą umową podpisaną przez Grega w Rzeszowie . Dobrze że Falubaz zrezygnował , bo już by wszyscy grzmieli
  • Cesar Zgłoś
   I cisza... A mial wczoraj dac odpowiedz ... Mam nadzieje, że do nas przyjdzie Pawlicki lub Hampel a Greg sobie pojdzie do zielonej ;D a tak na serio jakbysmy mieli zostawic ruska to juz wole w
   Czytaj całość
   100% Doyla, chociaz walczyl a Laguta mial w dupie nominowane, psul nam wyniki i ma wszystkich gdzies. Laguta w Toruniu = znow pustki na MA ;)
   • Gohram Zgłoś
    Hancock dogadany w Z.G. 100%. Termos znowu zrobiony w ciula.
    Wszystkie komentarze (90)

    Komentarze (90)

    ×
     Wszystkie komentarze (90)
     PRZEJDŹ NA WP.PL