Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zgrupowanie Fogo Unii bez braci Pawlickich

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Drużyna Fogo Unii rozpocznie w piątek dwudniowe zgrupowanie. Na liście zawodników, którzy potwierdzili swój przyjazd brakuje Piotra i Przemysława Pawlickich, którzy nie mają już ważnych kontraktów z leszczyńskim klubem.

Fogo Unia zadecydowała, że w dniach 4 i 5 grudnia zorganizuje "Byczy Mikołajkowy Weekend", w czasie którego spotka się z kibicami, uczniami szkół i sponsorami. Swoją obecność potwierdzili niemal wszyscy zawodnicy. - Będą Emil Sajfutdinow i Nicki Pedersen, a także juniorzy. Nie zabraknie też polskich seniorów, czyli Tobiasza Musielaka oraz Grzegorza Zengoty - zapowiada Miłosz Ratajczak z leszczyńskiego klubu.

W Lesznie potwierdzają, że jeśli w czwartek nie dojdzie do żadnego przełomu, na dwudniowym zgrupowaniu zabraknie Przemysława i Piotra Pawlickich. Zawodnicy ci nie mają już ważnych kontraktów, a ich dotychczasowe rozmowy z klubem nie przyniosły żadnego rezultatu. Fakt, że zabraknie ich na spotkaniach ze sponsorami i fanami potwierdza, że odejście obu zawodników jest coraz bardziej prawdopodobne. Jak informowaliśmy wcześniej, starszy z braci - Przemysław, wynegocjował już warunki kontraktu w Stali Gorzów.

Niewykluczone, że w czasie dwudniowego zgrupowania kibice Fogo Unii doczekają się niespodzianki. W sieci zamieszczono przed kilkoma dniami oficjalny filmik klubu o nazwie: "Bycze wróżby". Pod koniec nagrania pojawia się osoba z założonym na głowę kapturem, mogąca sugerować, że Fogo Unia przedstawi w ten weekend nowego zawodnika. Klub otrzymuje w tej sprawie wiele zapytań ze strony fanów, ale na tę chwilę nie chce powiedzieć nic więcej. - Zapraszamy kibiców w sobotę do Galerii Leszno, a popołudniu na leszczyński rynek, gdzie zapalimy choinkę, rozdamy autografy i wspólnie zaśpiewamy kolędę. Czy będzie niespodzianka? Zobaczymy. Atrakcji na pewno nie zabraknie - słyszymy od przedstawiciela klubu.


Zakończenie dwudniowego zgrupowania zostanie zwieńczone sobotnią wizytą w Śmiglu, gdzie o 18:00, w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z kibicami.

na Facebooku.

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

×
    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL