Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Przemysław Pawlicki w Stali Gorzów!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
To jest już pewne. Przemysław Pawlicki będzie w sezonie 2016 reprezentował barwy Stali Gorzów. Klub poinformował oficjalnie o porozumieniu z żużlowcem.

O tym, że Przemysław Pawlicki trafi do Gorzowa, informowaliśmy już wcześniej. Klub osiągnął porozumienie z zawodnikiem tak naprawdę zanim ten wyleciał do Australii z bratem na finał DMŚJ. Żużlowiec i działacze Stali czekali jednak na dobry moment z ogłoszeniem tej wiadomości. Sprawa wyjaśniła się ostatecznie w piątek i gorzowianie wraz z żużlowcem oficjalnie uścisnęli sobie dłonie. 

Skład gorzowskiej Stali jest w tej chwili zamknięty. Będą go tworzyć Niels Kristian Iversen, Matej Zagar, Krzysztof Kasprzak, Michael Jepsen Jensen, wspomniany wcześniej Przemysław Pawlicki, a także juniorzy - Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer. W dalszym ciągu możliwe jest zakontraktowanie zawodnika oczekującego. Klub nie będzie zabiegać o takiego żużlowca za wszelką cenę. Stal chce jednak uważnie obserwować rynek. 

Gorzowianie tuż po zakończeniu okresu transferowego mieli inną koncepcję budowy składu. Chcieli pozyskać lidera z prawdziwego zdarzenia. Ostatecznie uznali jednak, że bardziej optymalnym rozwiązaniem będzie zestawienie zespołu z pięciu równorzędnych seniorów, których będą wspierać silni juniorzy. - Zmiany, których chcieliśmy dokonać po minionym sezonie, miały być jakościowe. Każda z nich miała wyjść nam na plus. Czas pokaże, czy tak będzie - podsumował prezes Ireneusz Maciej Zmora.

Czy pozyskanie Przemysława Pawlickiego to dobry ruch Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (113):

Wszystkie komentarze (113)

Komentarze (113)

×
    Wszystkie komentarze (113)
    PRZEJDŹ NA WP.PL