Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Gapiński: W grę wchodzą dwa kluby

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Tomasz Gapiński w minionym sezonie reprezentował barwy Stali Gorzów. Wszystko wskazuje na to, że od nowego sezonu zmieni barwy klubowe.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Od trzech sezonów Tomasz Gapiński reprezentuje barwy Stali Gorzów. Najlepszy był dla niego sezon 2013, w którym zanotował wysoką średnią 1,640. W kolejnych latach nie było już niestety tak dobrze. Miniony rok zakończył ze średnią 1,182, co dało mu 46. miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi.

Gorzowski klub skompletował już skład na sezon 2016. Barw Stali będą bronić będą Niels Kristian Iversen, Matej Zagar, Michael Jepsen Jensen, Krzysztof Kasprzak i Przemysław Pawlicki. Gapińskiemu trudno byłoby przebić się do podstawowego składu mistrza Polski z sezonu 2014. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie bronił barw innego klubu. - Ze spokojem przygotowuję się do nowego sezonu. W grę wchodzą dwa kluby, ale nie mogę zdradzić o jakie kluby chodzi. Bardziej nastawiam się jednak na starty w Ekstralidze, choć prowadzę również rozmowy z klubem pierwszoligowym. Nie ukrywam jednak, że główne znaczenie przy wyborze klubu będzie miała dla mnie możliwość regularnych startów - powiedział Tomasz Gapiński.

Z naszych ustaleń wynika, że priorytetem dla zawodnika będzie ŻKS ROW Rybnik. Pierwszoligowy klub, o którym wspomina zawodnik to Polonia Piła. Opcja pilska wchodzi w grę jedynie w sytuacji, gdy Polonia otrzyma dziką kartę na starty w I lidze lub dojdzie do połączenia I i II ligi.

na Facebooku.

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL