Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Daniel Jeleniewski trafi na wypożyczenie? "Na razie mam kontrakt z GKM-em"

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Kadra GKM-u Grudziądz liczy obecnie siedmiu seniorów. Wobec konkurencji o miejsce w składzie, Daniel Jeleniewski może zdecydować się na wypożyczenie do klubu z niższej klasy rozgrywek.

Tuż po zakończeniu ostatniego sezonu MRGARDEN GKM przedłużył kontrakty z Krzysztofem Buczkowskim, Artiomem Łagutą, Rafałem Okoniewskim, Tomaszem Gollobem i Danielem Jeleniewskim. Jeśli chodzi o nowe nazwiska, drużynę wzmocnili Peter Ljung i Antonio Lindbaeck.

Niewykluczone, że wobec tak szerokiej kadry, przynajmniej jeden zawodnik opuści GKM przed startem nowego sezonu. Głównym kandydatem jest Jeleniewski, który uzyskał w poprzednim sezonie PGE Ekstraligi średnią biegopunktową 1,054. Sam zawodnik, pytany o swoją przyszłość, odparł: - Na razie mam ważny kontrakt z GKM-em i tego się trzymajmy. Co w najbliższych tygodniach przyniesie los? Zobaczymy. Na razie jest za wcześnie, by mówić o kolejnym sezonie.

W kuluarach spekuluje się, że Jeleniewski będzie startować w przyszłym sezonie w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Zawodnik ten intensywnie przygotowuje się do nowych rozgrywek, by być gotowym na każdą ewentualność. - Jeśli chodzi o sprzęt, to zakupiłem już jeden nowe silnik. Poza tym mam dwa dobre z poprzedniego sezonu. Jeden z silników dotychczas mnie nie zawodził i zamierzam z niego nadal korzystać. Nie wykluczam jednak dalszych zakupów, jeśli na rynku pojawi się coś ciekawego, co będzie warto przetestować - zaznaczył Jeleniewski.

Doświadczony zawodnik dba też o swoją kondycję przed startem sezonu. - Jak co roku wraz z początkiem grudnia zacząłem zajęcia ogólnorozwojowe. Trenuję pod okiem dwóch trenerów. Podstawy moich ćwiczeń są generalnie takie jak co roku, ale wprowadziliśmy parę modyfikacji, bo zawsze warto coś zmieniać. Jestem spokojny o to, że do sezonu będę dobrze przygotowany - podsumował.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Jeleniewski powinien zdecydować się na opuszczenie GKM-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL