Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Hampel przed Kacprem Gomólskim WP SportoweFakty / Bartosz Przybylak / Jarosław Hampel przed Kacprem Gomólskim

Składy drużyn - PGE Ekstraliga 2016

 Redakcja
Redakcja
Do końca stycznia w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z PGE Ekstraligi na sezon 2016.

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2015 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2016 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.


Fogo Unia Leszno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Peter KildemandDania1989
Tobiasz MusielakPolska1993
Piotr PawlickiPolska1994
Nicki PedersenDania1977
Emil SajfutdinowRosja1989
Wiktor Trofimow jrUkraina1999
Grzegorz ZengotaPolska1988
Juniorzy:
Daniel KaczmarekPolska1997
Dominik KuberaPolska1999
Bartosz SmektałaPolska1998


Menedżer: Adam Skórnicki 


Betard Sparta Wrocław

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Maciej JanowskiPolska1991
Tomasz JędrzejakPolska1979
Vaclav MilikCzechy1993
Nick MorrisAustralia1994
Tai WoffindenWielka Brytania1990
Szymon WoźniakPolska1993
Juniorzy:
Maksym DrabikPolska1998
Damian DróżdżPolska1996
Adrian GałaPolska1995
Jarosław KrzywoszPolska1999
Przemysław LiszkaPolska2000


Menedżer: Piotr Baron


Unia Tarnów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Kenneth BjerreDania1984
Janusz KołodziejPolska1984
Leon MadsenDania1988
Mikkel MichelsenDania1994
Piotr ŚwiderskiPolska1983
Juniorzy:
Kacper KoniecznyPolska1998
Arkadiusz MadejPolska1995
Krystian RempałaPolska1998
Patryk RolnickiPolska1998


Trenerzy:Paweł Baran i Mirosław Cierniak

KS Get Well Toruń

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Gleb CzugunowRosja1999
Kacper GomólskiPolska1993
Greg HancockUSA1970
Chris HolderAustralia1987
Adrian MiedzińskiPolska1985
Artur MroczkaPolska1989
Mathias SchultzNiemcy1984
Martin VaculikSłowacja1990
Grzegorz WalasekPolska1976
Juniorzy:
Adrian BułanowskiPolska1998
Igor Kopeć-SobczyńskiPolska1999
Marcin KościelskiPolska1998
Norbert KrakowiakPolska1999
Dawid KrzyżanowskiPolska1997
Paweł PrzedpełskiPolska1995
Tomasz PrzywieczerskiPolska1997
Patryk SikoraPolska1995


Menedżer:Jacek Gajewski, trener:Robert Kościecha 


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Adam ChwiałkowskiPolska1981
Jason DoyleAustralia1985
Patryk DudekPolska1992
Tomasz DutkaPolska1983
Jarosław HampelPolska1982
Andriej KarpowUkraina1987
Kenni LarsenDania1988
Aleksandr ŁoktajewRosja1994
Piotr ProtasiewiczPolska1975
Adam StrzelecPolska1994
Juniorzy:
Mateusz BurzyńskiPolska1998
Bartosz KibałaPolska1995
Sebastian NiedźwiedźPolska1997
Damian PawliczakPolska1999
Krystian PieszczekPolska1995
Wojciech PilarskiPolska1998
Arkadiusz PotoniecPolska1997
Oskar PotoniecPolska2000
Alex ZgardzińskiPolska1997
Jakub ZubczyńskiPolska1998

       
Trener:
Marek Cieślak

Stal Gorzów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Oliver BerntzonSzwecja1993
Maksymilian BogdanowiczPolska1998
Tomasz GapińskiPolska1982
Niels Kristian IversenDania1982
Michael Jepsen JensenDania1992
Peter KarlssonSzwecja1969
Krzysztof KasprzakPolska1984
Przemysław PawlickiPolska1991
Matej ZagarSłowenia1983
Juniorzy:
Adrian CyferPolska1995
Łukasz KaczmarekPolska1995
Rafał KarczmarzPolska1999
Bartosz ZmarzlikPolska1995


Trener: Stanisław Chomski


MRGARDEN GKM Grudziądz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Krzysztof BuczkowskiPolska1986
Tomasz GollobPolska1971
Antonio LindbaeckSzwecja1985
Peter LjungSzwecja1982
Artiom ŁagutaRosja1990
Rafał OkoniewskiPolska1980
Juniorzy:
Mateusz DanielewiczPolska1999
Patryk FajferPolska1997
Karol MarszałekPolska1999
Marcin NowakPolska1995
Mateusz RujnerPolska1996
Mike TrzensiokPolska1996


Trener: Robert Kempiński


KS ROW Rybnik

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Damian BalińskiPolska1977
Troy BatchelorAustralia1987
Roman ChromikPolska1981
Ilja CzałowRosja1995
Max FrickeAustralia1996
Rune HoltaPolska1973
Andreas JonssonSzwecja1980
Grigorij ŁagutaRosja1984
Dakota NorthAustralia1991
Rafał SzombierskiPolska1982
Juniorzy:
Robert ChmielPolska1998
Michał SchmidtPolska1998
Kamil WieczorekPolska1998
Kacper WorynaPolska1996


Trener: Piotr Żyto 

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Która drużyna zbudowała najmocniejszy skład?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (64):

Wszystkie komentarze (64)

Komentarze (64)

×
    Wszystkie komentarze (64)
    PRZEJDŹ NA WP.PL