Najnowsze Wyniki/Kalendarz
podium SEC 2015 / Na zdjęciu: podium SEC 2015

Oficjalnie: Rybnik z wielką imprezą!

Marcin Karwot
Marcin Karwot
Rybniccy kibice w tym sezonie po latach przerwy będą mogli oglądać najlepszych żużlowców świata w PGE Ekstralidze. To jednak nie koniec emocji żużlowych. Na Górny Śląsk zawita też cykl Speedway European Championships.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
O planowanej imprezie poinformowali organizatorzy cyklu, prezes ROW-u Rybnik oraz Prezydent Miasta Rybnik na konferencji prasowej, która odbyła się w środę w rybnickim magistracie. Na Stadionie Miejskim w Rybniku zorganizowany zostanie czwarty finał, co oznacza, że prawdopodobnie w górniczym mieście poznamy tegorocznego Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Impreza została zaplanowana na 17 września. Bez wątpliwości będzie to wielkie święto "czarnego sportu" w Rybniku.

To kolejna wielka impreza, która zostanie zorganizowana w Rybniku. W ubiegłym roku na stadionie przy ulicy Gliwickiej odbyło się Grand Prix Challenge, zaś dwa lata temu zorganizowano mecz Polska - Reszta Świata. Na obu tych wydarzeniach dopisała frekwencja. Zarówno organizatorzy jak i działacze ROW-u liczą na to, że na finale SEC stadion również wypełni po brzegi. 

Kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Europy:
30.04 Debreczyn - półfinał I
05.05 Mureck - półfinał II
14.05 Liberec - półfinał III
15.05 Żarnowica - półfinał IV
26.05 Olching - Challenge
16.07 Guestrow - finał I
06.08 Daugavpils - finał II
20.08 Togliatti - finał III
17.09 Rybnik - finał IV

Czy na finale SEC w Rybniku pojawi się komplet widzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL