Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cinkciarz.pl wypowiedział umowę. Falubaz jest... zadowolony

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Firma Cinkciarz.pl wypowiedziała umowę sponsorską Falubazowi Zielona Góra. Włodarze ekipy spod znaku Myszki Miki decyzję dotychczasowego darczyńcy przyjęli z zadowoleniem.

W krótkim komunikacie spółka Cinkciarz.pl poinformowała o wypowiedzeniu umowy z klubem. Związane jest to z pozyskaniem przez Falubaz Zielona Góra nowego sponsora tytularnego, którym została konkurencyjna firma - Ekantor.pl. Już wcześniej między klubem i firmą Cinkciarz.pl dochodziło do konfliktów.

Spółka chciała zaangażować się w pomoc przeżywającemu problemy finansowe Falubazowi i zostać sponsorem tytularnym. Po wymianie oświadczeń z obu stron, Cinkciarz.pl poinformował, że nie jest zainteresowany taką pomocą, a po podpisaniu przez Falubaz umowy z Ekantor.pl, firma ta wypowiedziała umowę.

Takie działanie byłego już sponsora przyjęte zostało z... zadowoleniem przez działaczy zielonogórskiego klubu. Przewodniczący rady nadzorczej ZKŻ SSA skomentował zachowanie firmy w specjalnym oświadczeniu.

Komunikat przewodniczącego rady nadzorczej ZKŻ SSA

Przewodniczący Rady Nadzorczej ZKŻ SSA, Stanisław Bieńkowski jest bardzo zadowolony z wypowiedzenia umowy przez spółkę Cinkciarz.pl. Klub żużlowy nie zawiera umów sponsorskich z prawem wyłączności (nie dot. sponsora tytularnego).
Sponsorami zielonogórskiego klubu jest wielu właścicieli salonów samochodowych, firm transportowych itd, którzy w trosce o dobro drużyny nie konkurują ze sobą na stadionie. Swoim wsparciem umożliwiają skuteczną rywalizację sportową.

na Facebooku.

Komentarze (56):

 • J. Szymkowiak Zgłoś
  I bardzo dobrze. Kto by się chciał nazywać cinkciarz?
  • Piter P Zgłoś
   Szanowny Adminie, uprzejmie proszę o podanie powodów dla których moje komentarze zostały usunięte. W celu przybliżenia problemu przedstawię całą dyskusję:Uzytkownik "Subiektywny"
   Czytaj całość
   napisał: DO@Piter PDzieciaku z ulicy ,napiszesz coś wreszcie na temat żużla czy tylkokapujesz moderatorowi i obrażasz innych?Ja mu odpisałem: Panie Subiektywny. Po raz drugi odblokuję Pana i dam szansę na napisanie czegoś merytorycznego. W swoim pierwszym komentarzu zarzucił mi Pan, że ja Pana obraziłem. Poprosiłem o wyjaśnienie w którym miejscu to uczyniłem, czego oczywiście Pan nie zrobił, bo nie miał żadnego argumentu. Po czym zaczął Pan uprawiać swoją retorykę jakobym ja Pana blokował i sam jednocześnie odpowiadał na pana posty. Co oczywiście jest nieprawdą. Teraz znowu Pan mnie zaczepia, sugerując, że ja obrażam ludzi. Proszę więc ponownie o przedstawienie tych wpisów. Może je Pan przecież przyjrzeć na moim profilu. Myślę po prostu, że mierzy mnie Pan swoja miarą. By nie być gołosłownym, ja przedstawię Panu kilka Pańskich wpisów:Subiektywny (pisownia oryginalna)1. Widzisz smarku,pozostał ci tylko obrażac innych.Magiczny kibicu z trybuny K. Gdzie teraz na żużel pojedziesz i jaki szalik weźmiesz ze sobą?2. Sranie w banie panie Maslanka!!!Jak narazie to KS ma kontrakt tylko z Przedpełskim i Rudym Gomólskim,3. O,co ja czytam?Prezes klubu bez nazwy,honoru i ambicji może ze swej listy życzeń skreślic kolejnego żużlowca:))Ale nie ma się czemu dziwić,kto by chcial jeździć w klubie dla którego wejście do PO i4 miejsce jest mega sukcesem:/Zengi trzymaj gaz:))4. Krycha zostaje w Falubazie?Kibice klubu bez nazwy możecie spać spokojnie,kolejny zawodnik ma wasz klub w d....e:P5. Beknąć to ty powinieneś pierwszy sieroto,ten mecz był na Narodowym???6. Ha co za łeb:(teraz tylko to potrafisz pisać?Wiec proszę przestudiować mój profil i swój, a następnie odpowiedzieć sobie oraz innym użytkownikom, kto tu obraża innych.I jeszcze jedno. Ja się obrażać nie pozwolę.Na co użytkownik odpisał: Do@Piter PWidzisz smarku jaki jesteś ograniczony i smieszny.czytasz blokowanych przez siebie użytkowników, a następnie odpisujesz.żal mi cię dzieciaku:/Teraz możesz już biedz na skargę do moderatora bo tylko po to tu jesteś na SF,że nazwałem cie smarkiem ,Ja mu odpisałem:No i co to wszystko? Kto tu nic nie potrafi napisać? To, Ty nie masz żadnych argumentów i potrafisz tylko obrażać. :-) A potem mierzyć tą sama miarą innych. Popłynąłeś po raz kolejny. Skompromitowałeś się po prostu i tyle. Ja zostawię ten Twój wpis. Niech wszyscy zobaczą co sobą reprezentujesz, Panie Subiektywny. Niech się ludziska śmieją :-))))))Użytkownik Subiektywny odpisał:Do @Piter P Odpowiedz mi na jedno bardzo proste pytanie, jak ty to robisz że blokując mnie odpisujesz na moje posty???Ja mu odpisałem, że go nie blokuję i niech to wreszcie sobie uzmysłowi i zakoduje. Po czym moje komentarze zostały usunięte - w których nie naruszyłem regulaminu, a komentarze użytkownika Subiektywny, w których mnie obraza i atakuje pozostały nie naruszone. Proszę mi powiedzieć, dlaczego?
   • Alaska Zgłoś
    Falubaz zadowolony, bo Cinkciarz.pl złożył pierwszą propozycję finansowego wsparcia w wysokości do 300 tys. zł pod warunkiem weryfikacji prawidłowości prowadzenia ksiąg. A teraz nikt
    Czytaj całość
    poprzednich przekrętów nie będzie sprawdzał.
    Wszystkie komentarze (56)

    Komentarze (56)

     Wszystkie komentarze (56)
     PRZEJDŹ NA WP.PL