Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Siedemnaście kontraktów w Holistic-Polska Rawicz

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Kolejarz Rawicz jako ostatni przystąpił do kontraktowania zawodników na sezon 2016. Na zamknięcie okienka transferowego kadra klubu liczy 17 zawodników.

Henning Bager, Jakob Bukhave, Daniel Davidsson, Emil Grondal, Zdenek Holub, Steven Mauer, Stanisław Mielniczuk, Patrik Mikel, Simon Nielsen, Anton Rosen, Michal Skurla, Hynek Stichauer i Nikita Korolew - to bardzo szeroka lista obcokrajowców, którzy podpisali kontrakt z Holistic-Polska Rawicz. - Skurla, Mielniczuk i Bukhave podpisali kontrakty dwuletnie jeszcze przed sezonem 2015. Z bardzo dobrej strony w naszej lidze chce się pokazać Emil Grondal. Wierzę, że udanie zastąpi Andersa Thomsena - powiedział Dariusz Cieślak.

Kadrę polskich seniorów stanowią póki co Marcel Kajzer i Mariusz Staszewski. Nie jest to jednak lista zamknięta. - Prowadzimy rozmowy z trzema zawodnikami, którzy podpisali kontrakty warszawskie. Nie jest wykluczone, że jeden lub dwóch z nich trafi do naszego klubu - dodał Cieślak.

Kontrakty warszawskie z rawickim klubem podpisali Ronnie Jamroży i Wojciech Lisiecki. Na liście zawodników póki co nie ma żadnego juniora. - Liczę, że Ronnie Jamroży zmieni zdanie i dojdziemy do porozumienia. Jeżeli chodzi o juniorów, to jesteśmy w kontakcie z zawodnikami, którzy podpisali kontrakty w Ekstralidze. Chcemy, aby nasza kadra liczyła trzech lub czterech młodzieżowców - zakończył Dariusz Cieślak.

Od 1 lutego możliwe będą jedynie wypożyczenia. Właśnie w ten sposób Kolejarz zamierza pozyskać młodzieżowców. Ciekawostką jest fakt, że Nikita Korolew to syn Andrieja Korolewa, znanego z występów na polskich torach.Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (16):

 • Lipowy Batonik Zgłoś
  Z tych obcokrajowców to można by skleić drużyne hokejową.Nie można było się ograniczyć do max 5 stranieri ? Przecież praktycznie żaden z nich nic nie gwarantuje.
  • yes Zgłoś
   Może Rawicz powalczyć, czy jednak coś zwojują w ograniczonej PLŻ?
   • RKKS Zgłoś
    Grondal do sezonu przygotowuje się razem z Thomsenem, więc może chociaż w części tak jak Anders pokaże się z dobrej strony, Holub to obok Krcmara najzdolniejszy czeski żużlowiec,
    Czytaj całość
    Rosen wiadomo wiele sezonów spędzonych w Rawiczu, podczas których potrafił jechać naprawdę dobrze. Ale generalnie słaby skład, nie ma co się czarować.
    Wszystkie komentarze (16)

    Komentarze (16)

     Wszystkie komentarze (16)
     PRZEJDŹ NA WP.PL