Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adrian Szewczykowski zawiesił karierę

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Adrian Szewczykowski zdecydował się zrobić sobie odpoczynek od uprawiania sportu żużlowego. Wychowanek gorzowskiej Stali w trakcie ubiegłorocznego zimowego okienka transferowego podpisał dwuletni kontrakt z PSŻ Poznań.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Rybniku. Oglądaj w Eurosporcie!
Jednak teraz postanowił zrobić sobie przerwę od występów na żużlowych torach. - W związku z trudną obecnie sytuacją w polskim żużlu oraz bagażem doświadczeń, który nabyłem w ostatnich latach, podjąłem decyzję, by powiedzieć PAS. Nie wystartuję w zbliżającym się sezonie i jest to w pełni przemyślany przeze mnie aspekt - napisał żużlowiec na swoim profilu na Facebooku.

W swojej sportowej karierze Adrian Szewczykowski reprezentował barwy Stali Gorzów, PSŻ Poznań, KSM Krosno, ROW Rybnik, Victorii Piła i Kolejarza Opole. 

Adrian zawiesił karierę." W związku z trudną obecnie sytuacją w polskim żużlu oraz bagażem doświadczeń...

Posted by Szewczykowski Racing Team on 17 luty 2016

na Facebooku.

Komentarze (8):

 • Anteqa Zgłoś
  Mogl by juz zakończyć bo wątpię żeby coś ujechał w kolejnym sezonie. Pewnie liczy na jakieś zainteresowanie jak wrócą Ostrów, Gniezno, Poznań, a może nawet Świętochłowice ale
  Czytaj całość
  każdy patrzy żeby mieć zawodników objeżdżonych, nie takich po kilkuletniej przerwie, no chyba że będą chcieli dokładać do interesu byle tylko dostać szansę.
  • davo Zgłoś
   Adriany tak mają....podobny los czeka i Cyfera....niestety...
   • yes Zgłoś
    Znalazł/ma jakąś alternatywę na czas bez żużla."Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005"
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL