Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Emil Sajfutdinow przed Chrisem HolderemWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Emil Sajfutdinow przed Chrisem Holderem

Monster nie będzie sponsorem PGE Ekstraligi i KS Toruń

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Firma Monster prowadziła rozmowy ze Speedway Ekstraligą i KS Toruń na temat sponsoringu w sezonie 2016. W nadchodzącym sezonie współpraca nie dojdzie jednak do skutku.

- W tym roku nie będzie możliwości współpracy. Być może za rok uda nam się dojść do porozumienia - powiedział Wojciech Stępniewski. Bardziej dosadnie powody braku konsensusu na linii Monster - KS Get Well Toruń przedstawił były prezes toruńskiego klubu. - Wszystko mieliśmy już przygotowane. Joe Parsons wiele naobiecywał. Jak przyszło do konkretów, to się okazało, że niewiele może, bo decyzje zapadają w Stanach Zjednoczonych - wyjaśnił Przemysław Termiński.

Dla obu podmiotów brak umowy nie stanowi dużego problemu. Speedway Ekstraliga ma sponsora tytularnego i kontrakt z telewizją. Poza tym nie ma zbyt wielu powierzchni reklamowych do sprzedania. Z kolei KS Toruń ma projekt, który chce dalej rozwijać. - Dla nas alternatywą od początku był charytatywny projekt Get Well, który nadal zamierzamy poszerzać - wyjaśnił Termiński.

Firma Monster podobnie jak Red Bull to producent napojów energetycznych, który od lat wspiera pojedynczych zawodników. Żaden z podmiotów do tej pory nie zdecydował się na szerszą współpracę z klubem.

Zobacz wideo: #dziejesiewsporcie: świetna obrona w hokejuAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL