Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stal Rzeszów dostarczyła dokumenty

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Stal Rzeszów spełniła wymóg formalny i dostarczyła w terminie do Komisji Licencyjnej dokumenty. Ta wkrótce się z nimi zapozna i jeszcze w środę wyda werdykt.

- Mogę potwierdzić, że dokumenty od rzeszowskiego klubu dotarły. Teraz Komisja Licencyjna wspólnie z audytorem musi stwierdzić, czy są one zgodne z licencją nadzorowaną - wyjaśnia w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Andrzej Witkowski. - Wymóg formalny dotyczący terminu wysłania dokumentów rzeszowianie spełnili, bo na pieczątce widnieje data 29 lutego - dodaje prezes PZM.

Komisja Licencyjna musi sprawdzić, czy rzeszowianie spełnili wszystkie warunki, ale przede wszystkim, czy zawarli ugody z zawodnikami. Jej werdykt mamy poznać najpóźniej o godzinie 14:00.

W środę ma zapaść także decyzja w sprawie Greg Hancock - Polonia Bydgoszcz.  Orzeczenie w tej sprawie jest już praktycznie gotowe i czeka na podpisy. Przypomnijmy, że temat dotyczy dokumentu, który przed startem sezonu 2013 podpisał klub z Amerykaninem. Na jego mocy bydgoszczanie mieli zrezygnować ze stosowania potrąceń za ewentualny spadek w rankingu. Było to niezgodne z regulaminem. Klub przyznał się, że go złamał, zapłacił karę i ukarał Hancocka, obcinając mu wynagrodzenie. Żużlowiec reprezentujący aktualnie KS Get Well Toruń chciałby odzyskać pieniądze.

na Facebooku.

Komentarze (14):

 • RECON_1 Zgłoś
  Hm a zdawalo mi sie ze widzialem,tytul wcześniej na sf ze stal jednak oficjalnie pojedzie a tu takie gierki papierki itd....
  • yes Zgłoś
   Wczoraj było konkretnie: "Oficjalnie: Stal Rzeszów pojedzie w Nice PLŻ!" http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/583889/oficjalnie-stal-rzeszow-pojedzie-w-nice-plzDzisiaj "panuje" spokój, w tym
   Czytaj całość
   np.: "Komisja Licencyjna musi sprawdzić, czy rzeszowianie spełnili wszystkie warunki..."
   • Raf123 Zgłoś
    Grafolodzy z IPN w przyszłym tygodniu zbadają dokumenty dostarczone przez Łabudzkiego na prośbę GKSŻ. Pan Zbyszek zarządził kontrolę!
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL