Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nicki Pedersen wkrótce na torze

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Coraz więcej zawodników decyduje się na wyjazd na tor. Do grona zawodników, którzy pierwsze tegoroczne treningi mają za sobą, w środę dołączy trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, Nicki Pedersen.

Reprezentant Danii ma zaplanowany udział w trzech sesjach treningowych na torze w niemieckim Wittstocku. Zawodnik Fogo Unii Leszno próbne "kółka" ma kręcić w środę, piątek oraz sobotę. Oczywiście pod warunkiem, że na przeszkodzie nie staną niesprzyjające warunki atmosferyczne.

- Jestem podekscytowany przed startem i rozpoczęciem testowania motocykli do nowego sezonu - powiedział na łamach swojej oficjalnej strony internetowej Nicki Pedersen, dla którego jednym z celi na ten rok, jak zwykle zresztą, będzie wywalczenie kolejnego indywidualnego czempionatu na świecie.

Grupa zawodników, którzy trenowali na torze w tym roku, regularnie się zwiększa. W tym gronie znajdują się np. klubowy kolega Pedersena z leszczyńskiej Unii Emil Sajfutdinow, nowy nabytek KS Get Well Toruń Martin Vaculik, czy Polacy: Maksym Drabik albo Artur Czaja.

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL