Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Unia Tarnów zmienia plany. Jaskółki na torze już we wtorek!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
15 marca mieli wyjechać na tor żużlowcy Unii Tarnów. Dla Jaskółek pierwszeństwo miał ich domowy obiekt, ale z powodu niekorzystnych prognoz pogody sztab szkoleniowcy zmienił decyzję.

Trener Paweł Baran postanowił zabrać swoich zawodników do Chorwacji. Treningi odbędą się w przyszłym tygodniu w Gorican i potrwają od wtorku do czwartku. W zajęciach na torze udział wezmą: Leon Madsen, Krystian Rempała, Patryk Rolnicki i Arkadiusz Madej.

Janusz Kołodziej przebywa obecnie w Żarnowicy. Kapitan Jaskółek w Gorican się raczej nie pojawi. Podobnie będzie w przypadku Mikkela Michelsena, Kennetha Bjerre i Piotra Świderskiego. Ten pierwszy zamierza trenować w Niemczech. Pozostali mają zaplanowane starty na Wyspach.

Temat treningów na torze w Tarnowie będzie jednak w dalszym ciągu monitorowany. Jeśli w trakcie przyszłego tygodnia nastąpi poprawa pogody, to Jaskółki mogą wyjechać na swój obiekt nawet w weekend. W poniedziałek zakończy się się montaż dmuchanej bandy. Następnie tor będzie osuszany. 

Przypominamy również, że drużyna z południa Polski przed rozpoczęciem sezonu ligowego zamierza rozegrać sześć meczów sparingowych. Pierwszy z nich powinien odbyć się 22 marca w Tarnowie przeciwko Eko-Dir Włókniarzowi Częstochowa. Trener Unii zapowiedział, że w treningach punktowanych na własnym torze będzie miał do dyspozycji cały skład.

Harmonogram meczów sparingowych Unii Tarnów:
22 marca: Unia Tarnów - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
25 marca: Unia Tarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
26 marca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
1 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
5 kwietnia: Unia Tarnów - Stal Rzeszów
6 kwietnia: Stal Rzeszów - Unia Tarnów

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL