Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stal Rzeszów wraca do Polski

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Pogoda w Polsce nie rozpieszcza żużlowców. Właśnie dlatego sześciu zawodników Stali Rzeszów udało się do Debreczyna na treningi. Jednak już w piątek wrócą do kraju.

Dawid Lampart, Karol Baran, Maciej Kuciapa, Jozsef Tabaka, Grzegorz Bassara, Mateusz Rząsa i Patryk Wojdyło pod okiem trenera Stali Rzeszów trenuje w Debreczynie. O wyborze tego kraju zdecydował nie tylko sentyment trenera Janusza Ślączki (reprezentował barwy Speedway Miskolc, później prowadził zespół jako menedżer), ale także warunki pogodowe, jakie panują na Węgrzech.

- Mamy tutaj dobre warunki. Temperatura jest w granicach 14 stopni, co sprzyja treningom. Do pierwszych jazd nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi. Każdy zawodnik musi odpowiednio "wjeździć" się w sezon. Cieszę się z wyjazdu na Węgry, bo w Polsce nie mielibyśmy warunków do treningów. Czekamy na poprawę pogody - powiedział trener Stali Rzeszów.

Mimo dobrych warunków pogodowych rzeszowski team już w piątek wybierze się w drogę powrotną. Trener Stali czeka na możliwość konsolidacji zespołu w Rzeszowie. - W piątek będziemy mieli ostatnie treningi na torze. Po nich rozjedziemy się do domów. Czekam na możliwość zobaczenia wszystkich zawodników na torze. To na pewno nastąpi już w Rzeszowie, ale nie wiemy kiedy. Wszystko zależy od warunków pogodowych. Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będzie możliwe nie tylko budowanie formy sportowej, ale także ducha drużyny - zakończył Janusz Ślączka.

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • Angel of death Zgłoś
  Pawelku ty tez jestes dobry!!! Cichociemny!!! Judzisz ,krytykujesz Rzeszow,chcesz byc taki sam jak grudziadzkie wymoczki????To pozniej nie placz jaki to Rzeszow zly!!Szczuracz, czacha,rafi
  Czytaj całość
  ktorego urzeka moja historia wierze bo prawdziwa GKM-y wkazdej masci.Trole ,placzki jada na Rzeszow a pozniej placza blokuja,prosza admina o bana dla mnie.
  • pawel88 Zgłoś
   Potrenowane u bratanków ? No i fajnie. Powodzenia.
   • yes Zgłoś
    "Mimo dobrych warunków pogodowych rzeszowski team już w piątek wybierze się w drogę powrotną" - muszą przywiązywać się do swojego klubu na swoim torze. Kalendarz przewiduje jazdę
    Czytaj całość
    już za 10 dni; Stal Rzeszów - KŻ Orzeł Łódź.
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL