Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wanda trenowała w Żarnowicy i w Krakowie. Przed świętami kilka dni treningów

Tomasz Sztaba
Tomasz Sztaba
Nabierają tempa przygotowania do sezonu Speedway Wandy Instal Kraków. Podczas gdy zagraniczni zawodnicy biorą udział w zawodach w Wielkiej Brytanii, polscy seniorzy i juniorzy wyjechali już na tor w Krakowie.

W piątek i sobotę wszyscy Polacy zakontraktowani przez Speedway Wandę Instal Kraków na sezon 2016 trenowali w słowackiej Żarnowicy pod okiem Adama Weigela. - Treningi pozwoliły na rywalizację ze wspólnego startu w czterech. Główny nacisk kładliśmy na jak najlepsze dopasowanie silników do zmiennych warunków torowych oraz na współpracę na torze, na jazdę parą - relacjonuje trener krakowskiego zespołu, który nie ukrywa zadowolenia z tego wyjazdu. - Zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani zarówno fizycznie jak i sprzętowo, a wyjazd to także forma obozu sportowego. Mamy więc okazję lepiej się poznać, wymienić doświadczenia z innymi zawodnikami.

W sobotę na stadionie przy ul. Odmogile udało się zamontować dmuchaną bandę oraz przygotować nawierzchnię na tyle, że w niedzielę zawodnicy wyjechali na tor. - Były to raczej próbne "kółka". W kolejnych dniach ma padać, więc następne, intensywne treningi planujemy od środy aż do meczu. Postaramy się też zorganizować treningi punktowane - zapowiada Weigel. Przypomnijmy, że już 28 marca krakowianie podejmują na swoim torze KSM Krosno.

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL