Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Sadzikowski / Na zdjęciu: Paweł Sadzikowski

Paweł Sadzikowski: Nie tego się spodziewaliśmy

Tomasz Sztaba
Tomasz Sztaba
Speedway Wanda Instal Kraków z wielkim trudem pokonała KSM Krosno. Zaskoczony tym faktem jest prezes klubu, Paweł Sadzikowski.

Drużyna z Krakowa dopiero w ostatnim wyścigu zapewniła sobie dwa punkty meczowe. KSM Krosno w krajowym składzie i bez treningów do końca będzie wymieniał się prowadzeniem z posiadającą o wiele bardziej renomowanych zawodników Wandą. - Nie tego się spodziewaliśmy. Myśleliśmy, że przeprawa będzie dużo łatwiejsza. Pierwsze kolejka pokazuje jednak, że wyniki są kolosalnie zaskakujące. Drużyna z Krosna postawiła się nam, Polonia Piła rozgromiła Włókniarza Częstochowę. Było nerwowo, ale to nasz pierwszy "sparing", trzeba wyciągnąć wnioski i doprowadzić drużynę do lepszej dyspozycji - powiedział po meczu Paweł Sadzikowski.

Wydawało się, że kluczem do wysokiej dyspozycji będą treningi. Mecz z KSM-em daje pod tym względem do myślenia. - Nie ma co patrzeć na treningi. Patrick Hougaard i Chris Harris wyjechali pojechali w Krakowie pierwszy raz na próbie toru i poszło im doskonale, a zawodnikom, którzy tu trenowali, wręcz przeciwnie - stwierdził prezes Wandy, który ze spokojem traktuje poniedziałkowy oraz kolejne spotkania: - Cieszę się, że mecz jest wygrany. Gdyby był przegrany, presja teraz byłaby znacznie większa. Teraz jest normalna, taka jak przed dzisiejszym meczem. Szykujemy się na wyjazdy do Bydgoszczy i Opola, a zwieńczeniem początku sezonu będzie mecz na swoim torze z Lokomotivem i będzie to prawdziwy sprawdzian dla naszej drużyny.

Szczególnym zaskoczeniem były wyniki Daniela Pytela i być może Zbigniewa Sucheckiego, a na dyspozycję wszystkich krajowych zawodników na pewno wpływa fakt, że do czasu meczu żaden z nich nie ścigał się choćby w treningu punktowanym. Jakie kroki trzeba więc podjąć zdaniem Pawła Sadzikowskiego? - Jeśli chodzi o przygotowania do następnych meczów i skład zespołu, nic na ten temat nie wiem. Musimy porozmawiać na ten temat z trenerem i menedżerem. Pewne wnioski są wyciągnięte, ale nie można żadnych decyzji podejmować na gorąco.Na pewno będziemy się dobrze przygotowywać - stwierdził.

na Facebooku.

Komentarze (8):

 • RECON_1 Zgłoś
  Dzieki temu tasowaniu sie wynikiem i zmiennym prowadzeniem bylo trochu emocji,na miejscu prezesa dalbym premie extra Budzyniowi za 12 bieg.
  • SullivanCKM Zgłoś
   Ale ten prezes głupi myslal ze z Pytela cos jeszcze bedzie jak on co najwyzej moze w amatorce jezdzic a tu krakowiaczki tydzien temu mnie wyzywali ze pytel jest lepszy od Czaji i Borowicza ,
   Czytaj całość
   wlasnie widac.
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Gratulacje za wygrany mecz ,Krosno słabego składu nie ma jak to myślano, Tym składem mogą nie jeden mecz wygrać na wyjeździe, Polonia przegrała w Opolu ,Będą chcieli się odbudować
    Czytaj całość
    przed własną publiką , Patrick jechał w Bydgoszczy kilka sezonów,Powinien kolegom pomóż w przełożeniach na mecz z Polonią,Opole na fali należy też się liczyć z tym składem Kolejarza , Niejeden raz w sezonie może wykręcić niespodziankę,
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    PRZEJDŹ NA WP.PL