Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niedzielne mecze oczami Sławomira Kryjoma

Damian Gapiński
Damian Gapiński
W niedzielę rozegrane zostaną spotkania w PGE Ekstralidze i Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Ich wyniki wytypował Sławomir Kryjom.

PGE Ekstraliga

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

Na pewno Falubaz będzie chciał w pierwszej kolejce wykorzystać atut własnego toru. To także ważny mecz w kontekście dalszej części sezonu, w której obie drużyny aspirują do walki o medale. Mimo braku Jarosława Hampela w uprzywilejowanej sytuacji będą gospodarze.

Typuję wynik: 50:40

Nice Polska Liga Żużlowa

Polonia Piła - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

W Pile jest specyficzna czarna nawierzchnia. Wybrzeże będzie miało pierwszy poważny sprawdzian po wysokiej wygranej na otwarcie sezonu u siebie. Nie spodziewam się w tym meczu takiego pogromu, jak miało to miejsce w spotkaniu Polonii z Włókniarzem. Na pewno kibice zobaczą kilka ciekawych biegów.

Typuję wynik: 50:40

Stal Rzeszów - KSM Krosno

Rzeszowianie muszą zmazać plamę na honorze po występie w Gdańsku. Pomimo, że będzie to mecz derbowy, które rządzą się swoimi prawami, to przewiduję pewną wygraną gospodarzy. KSM dobrze wypadł w pierwszej kolejce, ale później sromotnie przegrał u siebie. Dla Wilków będzie to bardzo poważny sprawdzian w kontekście dalszej części sezonu.

Typuję wynik: 53:37

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz

Łotysze są zdecydowanie mocniejszym zespołem od Polonii. Chcąc się liczyć w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej muszą takie mecze wygrywać. Poza tym mają jeden z najtrudniejszych torów w tej lidze, do którego wszystkim będzie się bardzo ciężko dostosować.

Typuję wynik: 55:35

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL