WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Sławomir Kowalski / One Sport

Speedway Best Pairs: Kierunek Landshut

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Dopiero co zakończyła się rywalizacja w inauguracyjnych zawodach Speedway Best Pairs w Toruniu, a na horyzoncie pojawiają się już Niemcy i druga runda turnieju.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
OneSolar Arena Landshut - Ellermühle - na tym obiekcie już 5 maja najlepsze żużlowe pary stoczą bój o kolejne dziesięć punktów w klasyfikacji generalnej. Z pewnością o lepszy wynik powalczą drużyny, w których startują reprezentanci Niemiec.

- To były dla nas trudne, ale jakże ważne zawody. Poprzednio mogliśmy oglądać zmagania na MotoArenie jedynie w telewizji, a teraz sam byliśmy jego uczestnikami. Wiemy, że kibice oczekiwali po nas zdobycia większej liczby punktów, ale trzeba pamiętać, że startowaliśmy z najlepszymi żużlowcami na świecie - mówi Tobias Kroner, City Team.

- Pomimo słabszego wyniku, byliśmy jedną drużyną. Pomagaliśmy sobie wzajemnie i odbywaliśmy mini spotkania przed każdym biegiem. To była prawdziwa drużyna! - zakończył Kroner.

Świetna rywalizacja i wielkie emocje na MotoArenie sprawiły, że zainteresowanie turniejem w Landshut momentalnie się zwiększyło.

- Organizacja drugiej rundy jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę z potencjału jaki drzemie w dyscyplinie. Żużel w Niemczech znów jest na fali - mówi wiceprezes AC Landshut, Gerald Simbeck.

Bilety na zawody w Landshut do kupienia za pośrednictwem www.etix.Com

TabelaTerminarz

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL