Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Wojciech Tarchalski

Ustalono nowy termin meczu Betard Sparta - ROW Rybnik

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Wszystko wskazuje na to, że zaległy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a KS ROW Rybnik rozegrany zostanie 19 czerwca. Termin muszą jeszcze zaakceptować władze ligi.

Pierwotnie mecz Betardu Sparty Wrocław z KS ROW Rybnik miał się odbyć 17 kwietnia, jednak obfite opady deszczu sprawiły, że tor w Poznaniu nie nadawał się do jazdy i sędzia Wojciech Grodzki po konsultacji z zawodnikami postanowił odwołać zawody.

Włodarzom obu klubów udało się już ustalić nowy termin - 19 czerwca. Pierwotnie tego dnia oba zespoły miały rozegrać mecz rewanżowy w Rybniku, ale ze względu na odbywające się Dni Rybnika żużlowcy "Rekinów" nie będą mogli wtedy korzystać ze stadionu przy ul. Gliwickiej. Dlatego 19 czerwca zespoły spotkają się na Golęcinie, a rewanż rozegrany zostanie w późniejszym terminie (lipiec) w Rybniku.

Równocześnie włodarze klubu z Wrocławia wydały specjalny komunikat w sprawie zwrotu biletów z niedzielnego meczu:

1.osoby, które chcą uczestniczyć w meczu ze Stalą Gorzów w dniu 1 maja na stadionie na Golęcinie nie muszą kupować nowych biletów - mogą wykorzystać bilet z meczu 17.04.:

a) bilety zakupione w dniu 17.04 w kasie na stadionie będą wymienione w dedykowanej kasie w dniu meczu tj. 1 maja na stadionie. Podstawą do wymiany jest bilet wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym przy zakupie biletu.

b) bilety zakupione w systemie internetowym (z kodem kreskowym) zostaną automatycznie zamienione na bilety na mecz ze Stalą Gorzów w dniu 24.04. Należy je ponownie wydrukować po 24 kwietnia.

2. osoby, które chcą dokonać zwrotu biletu zakupionego na mecz z ROW Rybnik mogą to zrobić do dnia 22.04 tj. piątek w następujący sposób:

a) bilety zakupione w systemie internetowym (www.bilety.pszpoznan.com.pl lub www.bilety.wts.pl ) – zwrotu dokonamy po otrzymaniu do dnia 22.04 informacji wysłanej na adres bilety@wts.pl. Informacja powinna zawierać numer biletu i numer transakcji lub numer biletu i numer pesel posiadacza biletu. Jeżeli zwracają Państwo więcej niż jeden bilet prosimy o podanie wszystkich numerów zwracanych biletów. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto, z którego dokonany został zakup biletu w systemie internetowym.

Numer biletu wydrukowanego we własnym zakresie znajduje się w dolnej części (czerwony prostokąt na wizualizacji).

b) bilety zakupione w klubie PSŻ Poznań lub w kasie na stadionie tj. przy ul. Warmińskiej 1 w Poznaniu można zwrócić w godz. 14.00 – 18.00. Podstawą do zwrotu jest bilet wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym przy zakupie biletu.

c) bilety zakupione w klubie WTS Sparta Wrocław tj. przy ul. Świdnickiej 18/20 we Wrocławiu lub w kasie na stadionie w Poznaniu można zwrócić w klubie (adres powyżej) w godz. 10.00-17.00. Podstawą do zwrotu jest bilet wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym przy zakupie biletu.

Ze względu na uruchomienie sprzedaży biletów na kolejny mecz (1 maja, godz 16:45 ze Stalą Gorzów), uprzejmie prosimy o dokonanie zwrotu biletów do dnia 22.04.2016 roku (piątek). Niedokonanie zwrotu w tym terminie będzie stanowić deklarację uczestnictwa w meczu w dniu 1 maja.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (17):

 • Maveral Zgłoś
  A tutaj wideo z tego co działo się w parku maszyn podczas niedzielnej walki z poznańskim torem ;)
  • P0ZNANIAK Zgłoś
   Jeśli ktoś kupił bilet w klubie, nie wziął paragonu a nie może iść na mecz 1 maja to jest "ugotowany" ? Przecież bilet powinien być dowodem zakupu a nie paragon ! Nikt inny tego
   Czytaj całość
   biletu nie wykorzysta bo nie ma takiej możliwości. A kto kupując bilet w klubie myślał o wzięciu paragonu ? No bez przesady. Coś czuję, że pod tym względem załatwili niemało osób. Natomiast podoba mi się to, że bilet na mecz z ROW-em może być wykorzystany na mecz ze Stalą. Jeśli bilety na mecz ze Stalą okażą się droższe (a możliwe , że tak będzie bo Stal to znacznie większa siła ognia niż ROW) to tacy kibice jeszcze zaoszczędzą parę groszy.
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Podejście do wejściówek na zawody ,które się nie odbyły przez organizatorów jest godny do naśladowania, Różnie to bywa z losem jaki nie kiedy nie sprzyja, Tak też powinien postąpić
    Czytaj całość
    pan Witkowski za szoł w tamtym sezonie na Narodowym.
    Wszystkie komentarze (17)

    Komentarze (17)

    ×
     Wszystkie komentarze (17)
     PRZEJDŹ NA WP.PL