Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Znamy dziką kartę na Grand Prix w Warszawie!

Michał Wachowski
Michał Wachowski
14 maja odbędzie się LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W środę ogłoszono, że dziką kartę na te zawody otrzyma zawodnik Falubazu Zielona Góra - Patryk Dudek.

Polski Związek Motorowy zapowiadał już wcześniej, że kibice w sprawie dzikiej karty będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dodatkowy uczestnik zawodów SGP powinien być ogłaszany na 30 dni przed początkiem turnieju. Tym razem zrobiono w tej sprawie wyjątek. Polakom zależało bowiem na tym, by dziką kartę przyznać dopiero po rozegraniu co najmniej dwóch kolejek nowego sezonu PGE Ekstraligi. Ostatecznie trafiła ona w ręce Patryka Dudka.

Żużlowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra potwierdza od kilku tygodni wysoką dyspozycję. Efektem tego był udany występ w turnieju Speedway Best Pairs w Toruniu i wygrana w Memoriale Edwarda Jancarza.

W zawodach LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, które zaplanowano na 14 maja, zobaczymy tym samym aż pięciu rodaków. Stałymi uczestnikami cyklu w sezonie 2016 są bowiem Jarosław Hampel, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Maciej Janowski.

Podczas konferencji prasowej w Warszawie ogłoszono ponadto, że rezerwowymi na turniej w Warszawie będą Maksym Drabik i Paweł Przedpełski.

2016 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się na PGE Narodowym 14 maja. Następnego dnia w tym samym miejscu dojdzie do meczu reprezentacji Polska - Reszta Świata. Można jeszcze kupić ostatnie bilety na oba wydarzenia. Kliknij i przejdź na stronę sprzedażową!

KUP BILET NA 2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND (PGE NARODOWY, 16.05.2020)

Czy dzika karta dla Patryka Dudka jest dobrym wyborem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (92):

Wszystkie komentarze (92)

Komentarze (92)

    Wszystkie komentarze (92)
    PRZEJDŹ NA WP.PL