Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piątkowe mecze oczami Mariana Maślanki

Damian Gapiński
Damian Gapiński
W piątek rozegrane zostaną zaległe mecze Nice Polskiej Ligi Żużlowej i hit PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Get Well Toruń. Wyniki tych spotkań wytypował Marian Maślanka.

PGE Ekstraliga

Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń

Unia ma tak duże problemy, że zastanawiam się, czy uda się mistrzom Polski to wszystko pozbierać i odbudować bojowego ducha przed meczem. Sporo niewiadomych. Na papierze faworytem nieznacznie jest Toruń. Własny tor i publiczność zmienia jednak wszystko. W przypadku Unii dochodzi jeszcze chęć rehabilitacji za poprzednie mecze. Z drugiej strony spodziewam się, że Greg Hancock pojedzie lepiej niż w pierwszym meczu. Po wzięciu pod uwagę wszystkich za i przeciw uważam, że Byki staną na wysokości zadania. Typuję wynik 46:44.

Nice Polska Liga Żużlowa

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

To będzie bardzo ciekawy mecz. Włókniarz po słabym początku sezonu zaczyna mieć przebłyski. Doszedł do składu Sebastian Ułamek, co powinno wzmocnić siłę uderzeniową drużyny. Częstochowianie postawią opór, ale stawiam na gospodarzy. Typuję wynik 51:39.

Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów

W tym przypadku kluczowy będzie atut własnego toru. Na pewno dobrze pojadą Rosjanie, a swoje punkty dołoży Oskar Ajtner-Gollob. Z moich informacji wynika, że w Rzeszowie zabraknie Scotta Nichollsa. To powoduje, że zdecydowanym faworytem jest Polonia. Typuję wynik 52:38.

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL