Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Igor Kopeć-SobczyńskiWP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Igor Kopeć-Sobczyński

Junior Get Well Toruń jednak kontuzjowany. Czeka go przerwa w startach

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Igor Kopeć-Sobczyński pechowo zakończył swój udział w piątkowym meczu Get Well Toruń w Lesznie. W 9. biegu młodzieżowiec wpadł w motocykl Petera Kildemanda, który upadł chwilę wcześniej i długo nie podnosił się z toru.

Kopeć-Sobczyński nie był w stanie kontynuować jazdy i został wycofany z dalszej części zawodów. Pierwsze diagnozy były dla niego dość optymistyczne. - Igor jest cały. Nie ma nic złamane. Jest tylko poobijany, ale nie będzie musiał odpoczywać długo od jazdy - przyznał po meczu trener Robert Kościecha.

Niestety w sobotę mniej optymistyczne informacje przekazał Przemysław Termiński. - Pęknięty obojczyk i złamane 3 palce stopy. Przerwa - pewnie 4-6 tygodni. Przykro mi - napisał właściciel toruńskiego klubu na Facebooku.

Dla niespełna 17-letniego zawodnika był drugi w karierze mecz ligowy. Zadebiutował w poprzedniej kolejce, w starciu z Ekantor.pl Falubazem.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (24):

 • RECON_1 Zgłoś
  Presja skasowala chlopaka i tyle,Pajak powinien byc w ramach rezerwy zwyklej zmieniony na juniora w tym biegu bo dobrze sie spisywali i ktorys by dal rade spokojnie kopciowi.
  • CKM80 Zgłoś
   Miedziński nawet zdrowy się przewraca nieatakowany przez nikogo i stwarza zagrożenie dla innych na torze co mecz, o tym się nie mówi panie Termiński. Co do młodego - zdrowia życzę.
   Czytaj całość
   Życzę też sobie i innym obiektywności administracji SF i nie kasowania wypowiedzi ludzi, którzy nie liżą 4 liter Apatorowi.
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Nie ciekwe wydażenie ,SZkoda żesie tak skończyło ,Szybkiego powrotu do zdrowia,
    Wszystkie komentarze (24)

    Komentarze (24)

    ×
     Wszystkie komentarze (24)
     PRZEJDŹ NA WP.PL