Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marta Półtorak / Na zdjęciu: Marta Półtorak

Niedzielne mecze oczami Marty Półtorak

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W niedzielę odbędą się spotkania w PGE Ekstralidze i Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Wyniki wszystkich meczów wytypowała Marta Półtorak.

PGE Ekstraliga

MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław

W mojej ocenie bardziej wyrównanym składem dysponują goście, aczkolwiek wydaje mi się, że w tej rywalizacji kluczowy okaże się jednak atut własnego toru. GKM powinien go dobrze wykorzystać. Typuję wynik 48:42.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik

Zielonogórzanie są dla mnie zdecydowanym faworytem. Goście pewnie powalczą, ale na własnym torze Falubaz nie powinien mieć większych problemów z odniesieniem pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. Typuję wynik 52:38.

Nice Polska Liga Żużlowa

Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Drużyna z Łodzi na własnym torze spisuje się na ogół dobrze. I tym razem nie powinni sprawić zawodu. Mecz nie będzie jednak dla Orła łatwy, bo gdańszczanie są w dobrej formie. Spodziewam się zaciętego widowiska. Typuję wynik 47:43.

Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz

Pilanie zdążyli nas już przyzwyczaić, że na swoim torze są naprawdę silnym zespołem. Dziś z całą pewnością to potwierdzą, bo rywal nie jest aż tak wymagający. Typuję wynik 54:36.

Kolejarz Opole - Lokomotiv Daugavpils

Drużyna z Daugavpils w poprzednich latach różnie radziła sobie na wyjazdach, ale od początku tegorocznych rozgrywek są naprawdę w świetnej formie. Punkty zdobywają wszędzie. Jestem przekonana, że w Opolu to potwierdzą. Typuję wynik 34:56.

Stal Rzeszów - Speedway Wanda Instal Kraków

Rzeszowianie na swoim torze są bardzo silni. Nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem. Formacja seniorska spisuje się naprawdę dobrze, a przed własną publicznością kilka punktów mogą dorzucić juniorzy. To wystarczy. Typuję wynik 52:38.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - KSM Krosno

Częstochowianie radzili sobie do tej pory różnie. Teraz pojadą jednak w końcu u siebie i to wzmocnieni. Nie powinni mieć kłopotów i zanotować pierwsze zwycięstwo. Krosno ma różne problemy i pewnie będą one dziś widoczne. Typuję wynik 54:36.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z typami Marty Półtorak?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL