Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władysław Komarnicki / Na zdjęciu: Władysław Komarnicki

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W niedzielę odbędą się spotkania w PGE Ekstralidze i Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Wyniki wszystkich meczów wytypował Władysław Komarnicki.

PGE Ekstraliga

MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław

To będzie bardzo ciekawy mecz. W końcu dowiemy się, jaka jest siła Sparty. Tor będzie twardy i to normalne w przypadku gospodarzy. Uważam, że znowu będą mieć duży atut. Goście powalczą, to będzie ciekawy mecz. Na każdym torze jedzie Woffinden. Mam jednak wątpliwości, jaki będzie występ Janowskiego i pozostałych żużlowców. Wrocławianom może zabraknąć strzelb. Typuję wynik 50:40.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik

Falubaz jest faworytem. Mają więcej uznanych nazwisk w swojej ekipie. Protasiewicz, Dudek i Pieszczek są w wysokiej formie. Niespodzianki nie będzie. Typuję wynik 55:35.

Nice Polska Liga Żużlowa

Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże jest według mnie silniejszym zespołem, ale Orzeł się wzmocnił. Gapiński to bardzo dobry ruch i może odegrać kluczową rolę w tym spotkaniu. Typuję wynik 48:42.

Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz

Bydgoszczanie radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Pilanie u siebie są mocni. Na pewno ten mecz wygrają. Mają więcej atutów od rywala. Liderami są Pedersen i Szczepaniak, a bardzo przywozicie jeździ Tarasienko. Pozostali żużlowcy też zdobywają ważne punkty. Typuję wynik 52:38.

Kolejarz Opole - Lokomotiv Daugavpils

Lokomotiv jest zdecydowanie lepszym zespołem. Jestem pod wielkim wrażeniem jazdy Kylmaekorpiego. Doskonale go pamiętam z czasów, kiedy u mnie startował. Teraz jedzie naprawdę fenomenalnie. To chyba jego drugie sportowe życie. Łotysze są pod każdym względem lepsi od Kolejarza. Typuję wynik 32:58.

Stal Rzeszów - Speedway Wanda Instal Kraków

To może być ciekawy mecz. Stal ma lepszą formację seniorską i na własnym torze to powinno być szczególnie widoczne. Typuję wynik 53:37.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - KSM Krosno

Potencjał obu ekip jest zupełnie inny. Włókniarz źle zaczął, ale dziś powinien się przełamać. Krośnianie nie powinni im zagrozić. Typuję wynik 50:40.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z typami Władysława Komarnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL