Najnowsze Wyniki/Kalendarz

21 mistrzów świata w Warszawie

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland - największe tegoroczne żużlowe wydarzenie na świecie, obejrzy z trybun PGE Narodowego w sumie dwudziestu jeden zdobywców tytułów mistrzów świata w różnych dyscyplinach sportowych.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Jedną z największych gwiazd kibicujących polskim żużlowcom będzie tenisistka, Agnieszka Radwańska, która potwierdziła organizatorom swój przyjazd.

Plejada gwiazd obejrzy LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W piętnastce, która już teraz potwierdziła obecność, jest czterech medalistów igrzysk olimpijskich (Anita Włodarczyk, Justyna Kowalczyk, Adam Małysz i Piotr Małachowski) i czterech mistrzów świata (Paweł Fajdek, Paweł Zagumny, Tomasz Gollob i Jerzy Szczakiel).

Jest też oczywiście najlepsza tenisistka w historii Polski i najlepszy hokeista - Mariusz Czerkawski. Będzie również pierwszy polski zwycięzca rajdu Dakar Rafał Sonik. Ponadto żużel na PGE Narodowym obejrzą także Jerzy Janowicz, Marek Dąbrowski i Jacek Czachor.

W sumie piętnastka czołowych polskich sportowców, którzy 14 maja będą kibicować żużlowcom, ma w swoim dorobku jedenaście medali olimpijskich i dwadzieścia jeden tytułów mistrzów świata.

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie w sobotę 14 maja o godz. 19:00. Następnego dnia - w tym samym miejscu - zaplanowano mecz Polska - Reszta Świata. Początek o godz. 14.00.

Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i Polska - Reszta Świata można jeszcze kupować w Internecie. Kliknij i przejdź na stronę sprzedażową!

ZOBACZ WIDEO Marcin Rempała: Dwóch zawodników nie wygra meczu (źródło TVP)

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL