Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe

Poznaliśmy składy na mecz Polska - Reszta Świata

 Redakcja
Redakcja
15 maja na PGE Narodowym w Warszawie rozegrany zostanie mecz pomiędzy Polską i drużyną Reszty Świata. Znane są wyjściowe składy obu ekip biorących udział w tym prestiżowym spotkaniu.

W drużynie prowadzonej przez Marek Cieślak trudno znaleźć słabe punkty. W wyjściowym zestawieniu znaleźli się Maciej Janowski, Patryk Dudek, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik oraz Maksym Drabik. W składzie widnieje również nazwisko Jarosława Hampela, ale sam zawodnik wykluczył swój start w Warszawie i nie jest jeszcze jasne kto go zastąpi.

Z kolei Ole Olsen postawił na dobrze spisujących się w rozgrywkach PGE Ekstraligi Grigorija Łagutę, Antonio Lindbaecka, Jasona Doyle'a, Martina Vaculika, Nielsa Kristiana Iversena i Petera Kildemanda.

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie w sobotę 14 maja o godz. 19:00. Następnego dnia - w tym samym miejscu - zaplanowano mecz Polska - Reszta Świata. Początek o godz. 14.00.

Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i Polska - Reszta Świata można jeszcze kupować w Internecie. Kliknij i przejdź na stronę sprzedażową!

Wyjściowe składy:

Polska:
1. Maciej Janowski
2. Piotr Pawlicki
3. Patryk Dudek
4. Jarosław Hampel
5. Bartosz Zmarzlik
6. Maksym Drabik

Reszta Świata:
1. Grigorij Łaguta (Rosja)
2. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
3. Jason Doyle (Australia)
4. Martin Vaculik (Słowacja)
5. Niels Kristian Iversen (Dania)
6. Peter Kildemand (Dania)

ZOBACZ WIDEO Żużlowa tęsknota w Częstochowie. Włókniarz wróci na szczyt? (źródło TVP)POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

×
    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL