Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niels Kristian Iversen przed meczem Polska vs Reszta Świata: Chcę zmazać plamę

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Niels Kristian Iversen zaliczył jeden ze słabszych występów w Grand Prix w ostatnim czasie. Duńczyk w Warszawie zdobył tylko cztery punkty. W niedzielnym meczu Polska vs Reszta Świata chce się pokazać z dużo lepszej strony.

- Jestem bardzo rozczarowany. Przed zawodami czułem się naprawdę dobrze. Piątkowy trening przebiegł dla mnie udanie - mój motocykl spisywał się jak należy. Z początkiem zawodów wszystko się posypało. Brakowało mi prędkości i nie wychodziły mi starty. To dla mnie jedno wielkie rozczarowanie. Przyjechałem do Warszawy po dobry wynik. Jestem krytyczny wobec siebie, bo zdobyłem tylko cztery punkty - powiedział tuż po zawodach Niels Kristian Iversen.

Doświadczony żużlowiec w niedzielę po raz kolejny zaprezentuje się kibicom na PGE Narodowym. Będzie reprezentował drużynę Reszty Świata w starciu z Polakami. - Ciężko będzie mi się otrząsnąć po tak nieudanym występie. To nie był nawet średni występ. Być może kolejne zawody na tym samym torze, to nie jest zły pomysł. Przyznam, że czekam na nie ze zniecierpliwieniem, bo chciałbym się pokazać z dużo lepszej strony niż w Grand Prix. To będzie dla mnie szansa na zmazanie plamy z soboty - przyznał na koniec.

Z Warszawy Mateusz Kędzierski

ZOBACZ WIDEO Pożegnanie Tomasza Golloba. "Największy talent w historii" (źródło TVP)

Czy w meczu Polska vs Reszta Świata Niels Kristian Iversen zaliczy dużo lepszy rezultat?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL