Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Krystian Rempała

Kibice wspierają i modlą się za Krystiana Rempałę. Rodzina wystosowała list

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Krystian Rempała wciąż przebywa na OIOM-ie szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Kibice wspierają 18-latka, a w wielu polskich miastach odbyły się msze święte. Fanom dziękuje rodzina Rempałów, która wystosowała krótki list.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W poniedziałek msze święte odbyły się między innymi w Rybniku, Tarnowie, Toruniu i Rzeszowie. W innych miastach kibice modlić się będą w intencji zdrowia Krystiana Rempały we wtorek oraz w najbliższych dniach. Również do częstochowskiego Radia Jasna Góra dzwonią słuchacze z prośbą o modlitwę w tej intencji. Nie brakuje też postów w mediach społecznościowych. Popularny stał się hashtag #KrystianTrzymajSię.

Rodzina Krystiana Rempały dziękuję za wsparcie udzielane przez kibiców, zawodników, trenerów, mechaników i innych klubów żużlowych. Na stronie Unii Tarnów pojawił się specjalny list od rodziny 18-latka.

Szanowni Przyjaciele Krystiana!

Dziękujemy za Państwa liczne wsparcie. Dziękujemy za modlitwę i obecność. Dziękujemy za każdego smsa, emaila, telefon czy dobre słowo. Serdecznie dziękujemy!

Przepraszamy, że w większości przypadków nie jesteśmy w stanie odpowiadać na Państwa próbę kontaktu. Walka o zdrowie Krystiana jest dla nas priorytetem.

Walczmy wszyscy!

na Facebooku.

Komentarze (24):

Wszystkie komentarze (24)

Komentarze (24)

    Wszystkie komentarze (24)
    PRZEJDŹ NA WP.PL