Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid LampartWP SportoweFakty / Marcin Inglot / Dawid Lampart

Stal Rzeszów ma sponsora tytularnego

Mateusz Lampart
Mateusz Lampart
Ekipa ze stolicy Podkarpacia pozyskała dwie firmy, które będą finansowały drużynę. Jedna z nich została sponsorem tytularnym.

BETAD Leasing oraz SANBank, Nadsański Bank Spółdzielczy będą wspierały rzeszowski klub. Pierwsza firma została także sponsorem tytularnym drużyny, która będzie nosiła nazwę Stal BETAD Leasing Rzeszów. 

BETAD Leasing to jedyna regionalna firma leasingowa na Podkarpaciu. Przedsiębiorstwo nie po raz pierwszy inwestuje w żużel, bo do tej pory wspierało między innymi wychowanka Żurawi, Dawida Lamparta.

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubowej, współpraca z wyżej wymienionymi firmami pozwoliła spółce uregulować wszystkie zaległości wobec zawodników z sezonu 2015.

ZOBACZ WIDEO: Marek Cieślak: czułem się załatwiony i sponiewierany, ale to przetrzymałem

na Facebooku.

Komentarze (46):

 • fifijabol Zgłoś
  Jeszcze w zimie czytałem komentarze. "Łabundzki złodziej", "Najpierw spłaćcie zawodników, a potem do ligi", "Wypad z ligi złodzieje". Tak było proszę państwa. A teraz co czytam? "O
  Czytaj całość
  pół roku za późno", ale chyba lepiej późno niż wcale. Jak prezes obiecał, tak słowa dotrzymał. Rzeszów spłacił długi, a co niektórzy mają wielki ból pewnej części ciała z tego powodu. I dobrze! Ma boleć! Rzeszów odbił się od dna, nie wysoko, ale się odbił! Hej Stal!
  • RECON_1 Zgłoś
   Dobra wiadomość,zaleglosci splacone ale eby nie braklo teraz na bieżące wydatki....
   • tomkey666 Zgłoś
    Super wiadomość! Pozdrawiam z Grudziądza
    Wszystkie komentarze (46)

    Komentarze (46)

    ×
     Wszystkie komentarze (46)
     PRZEJDŹ NA WP.PL