Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam SkórnickiWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Adam Skórnicki

Adam Skórnicki: Gospodarze nie za bardzo chcieli się pomylić

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
Stal Gorzów nadal pozostaje niepokonaną drużyną w PGE Ekstralidze. W niedzielę wygrali z Fogo Unią Leszno 53:37. Goście liczyli na błędy gospodarzy, ale się ich nie doczekali.

Stanisław Chomski (trener Stali Gorzów): Kasprzak nie mógł wyjechać z drugiego łuku, ale na trasie robił show i to było ozdobą widowiska. Biegi z jego udziałem były zacięte. Iversen pojechał na swoim poziomie, może trochę poniżej, ale przyjechali tacy zawodnicy, że czas działa na ich korzyść. Leszczynianie rosną w siłę. Były wyścigi przeplatane lepszymi tak, jak Piotrka Pawlickiego. To byli żużlowcy, z którymi naprawdę można się było ścigać.

Adam Skórnicki (menedżer Fogo Unii Leszno): Na tle takiego przeciwnika zadanie było utrudnione. Gospodarze nie za bardzo chcieli się pomylić. Jechaliśmy tu z nadzieją, że może trener będzie miał słabszy dzień, może małe kłopoty dopadną Bartka, ale niestety nie powiodło się. W momencie, gdy gdzieś zagrało z ustawieniami po naszej stronie, wtedy wyjechał Bartek i czar prysł. Gospodarze nie popełnili tutaj żadnego błędu i nie było, gdzie się zaczepić.

Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów): Fajnie mi się jeździło, wszystko pasowało od pierwszego biegu. Trzeba pochwalić przede wszystkim trenera i toromistrza, że po raz kolejny jest naprawdę powtarzalny tor. Nie tylko na meczach, ale mamy też to samo na treningach i faktycznie możemy w ciemno zakładać, że to, co działało, zadziała.

Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno): Chciałem pogratulować gospodarzom, bo są silnym zespołem. Nie jest łatwo rywalizować z nimi, szczególnie na ich torze. Fajnie, że te warunki na torze były wyśmienite i można było jechać po zewnętrznej i przy krawężniku. Nie było żadnych kolein ani dziur. A czasem to się zdarza.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • teknokiller Zgłoś
  SHOW he he panie Krzysztofie miejsca urodzenia pan nie zmienisz .Wały w kierunku Matki Unii.Pokora czyni mistrza ...
  • bromberg50 Zgłoś
   Chciałbym napisać, nie o samym meczu tylko o realizacji telewizyjnej. Już kiedyś pisałem na ten temat. Otóż chodzi o pokazywanie przez debilowatego realizatora telewizyjnego, momentu
   Czytaj całość
   startu. Przecież to, jak On "skacze" kamerami w samym momencie startu, dyskwalifikuje Go na realizatora. Szkoda, że jego szefowie tego nie widzą!!!
   • KATO Zgłoś
    trzeba apel wystosować do Bartka żeby dla dobra widowiska zaczął starty przegrywać.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL