Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marcel Studziński: Stawiam na rozwój

Dawid Lis
Dawid Lis
Wtorkowe ściganie na gorzowskim torze było pierwszym oficjalnym dla Marcela Studzińskiego na "Jancarzu". Junior Stali Gorzów jest zadowolony po debiucie.

Marcel Studziński we wtorek zaliczył oficjalny debiut na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Junior Stali Gorzów wystąpił w zawodach o MDMW, w których wywalczył 10 punktów. - Jestem zadowolony ze swojego występu. W pierwszym biegu nie byłem jeszcze przełożony. Później pojechałem dwa fajne, szybkie wyścigi, a w kolejnych startach nieco się pogubiłem po trasie, ale to kwestia czasu - przyznał.

Młodzieżowiec żółto-niebieskich szukał swoich szans szczególnie po zewnętrznej, bardzo blisko dmuchanej bandy. - Tor był tak przygotowany, że było bardzo twardo. Wszystko, co się odsypywało było pod płotem i trzeba było się mocno wypuścić, żeby złapać trochę luźnej nawierzchni. Jestem już na takim etapie, że potrzebuję szukać prędkości i jazdy - powiedział Studziński.

Teraz młodego zawodnika gorzowskiego klubu czeka więcej jazdy. - Myślę już o następnych zawodach, które odbędą się w czwartek w Zielonej Górze. To będzie finałowa runda MDMW i już jestem na tym turnieju skoncentrowany. Później będziemy mieli po kilka imprez w tygodniu, bo w lipcu dojdzie liga juniorów. Każde zawody trzeba traktować poważnie, ale turnieje z cyklu ligi juniorów to już wyższa półka - mówił po wtorkowym ściganiu.

Jaki cel na ten rok zakłada sobie 15-latek? - Na pewno będę chciał się jak najmocniej doszkalać i przywozić dobre punkty. Na razie stawiam na rozwój, na celowanie w konkretne miejsca w zawodach przyjdzie jeszcze czas - zakończył Studziński.

ZOBACZ WIDEO Zrobili to dla Krystiana Rempały. Zengota zadedykował sukces zespołu

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL