Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rehabilitacja Kamila Nowackiego w toku. "Takie urazy wymagają czasu"

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
3 maja na treningu fatalnemu upadkowi uległ junior gorzowskiej Stali, Kamil Nowacki. Młodzieżowiec był przez kilka dni w śpiączce, ale teraz powoli wraca do zdrowia. We wtorek gościł nawet na zawodach MDMW.

7 czerwca w Gorzowie odbyła się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Poczynania swoich kolegów z trybun oglądał Kamil Nowacki.

- Kamil przyszedł na zawody, pozdrowił chłopaków, przywitał się i oglądał turniej. Było jednak za duże słońce i musiał pojechać do domu - powiedział nam po zawodach trener Stali Gorzów, Piotr Paluch.

16-latek po groźnej kraksie, w której ucierpiała głowa, powoli wraca do zdrowia. - Rehabilitacja przebiega dobrze, wszystko idzie w dobrym kierunku. Cały czas są zajęcia z psychologiem. Myślę, że będzie dobrze, aczkolwiek trzeba czekać, bo takie urazy wymagają czasu - przyznał szkoleniowiec.

Obecność kolegi pomogła gorzowianom. Cała czwórka spisała się bardzo dobrze, a trzeba zauważyć, że obok 17-letniego Rafała Karczmarza wystąpili trzej 15-latkowie, w tym absolutny debiutant w zawodach, Hubert Czerniawski. - Dla chłopaków było to budujące, bo wcześniej to oni go odwiedzali w domu. Teraz to on przyjechał, dopingował i życzył im dobrego wyniku. To ich zmotywowało - stwierdził "Bolo".

Jak na razie trudno mówić o tym, kiedy Kamil Nowacki miałby wrócić na tor. - Najważniejsze, żeby doszedł do siebie, nabrał tężyzny fizycznej, bo schudł prawie 10 kilogramów i poszedł w górę, jeśli chodzi o psychikę - zakończył Paluch.

ZOBACZ WIDEO Zrobili to dla Krystiana Rempały. Zengota zadedykował sukces zespołu

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • Mirek65 Zgłoś
  Dużo zdrowia Kamil pzdr z Torunia
  • yes Zgłoś
   "... w tym absolutny debiutant w zawodach, Hubert Czerniawski" - po egzaminie tak. Spróbował jednak wcześniej w nieoficjalnych i było o nim w SF
   Czytaj całość
   http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/589682/debiut-jak-marzenie-nie-ma-nawet-licencji-a-zdobyl-piec-punktowCo do Nowackiego to wcześniej wspomniano na forum, że jego powrót jest wątpliwy.
   • Stercel Zgłoś
    Zrówka Kamil:)) Natomiast kierunek na drodze swojego życia obierz ten, który uznasz za najbardziej prosty i właściwy.
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL