Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Krzyżanowski będzie musiał odpocząć. Get Well Toruń ma problem z juniorami

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Drugi rybnicki Turniej Zaplecza Kadry Juniorów zakończył się pechowo dla Dawida Krzyżanowskiego. Junior Get Well Toruń po upadku trafił do szpitala z podejrzeniem urazu nogi. Złamań i pęknięć nie ma, ale będzie przerwa w startach.

Dawid Krzyżanowski przeszedł już wszystkie badania. Nie ma złamań ani pęknięć. Młody żużlowiec jest jednak mocno poobijany. - Problemem jest zwłaszcza prawa noga. Na pewno będzie musiał trochę odpocząć od żużla - mówi w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Jacek Gajewski.

Menedżer Get Well Toruń ma tym samym problem z drugim juniorem przed meczem w Zielonej Górze. Stracił Krzyżanowskiego, który pokazał się z niezłej strony podczas zwycięskiego spotkania w Rybniku. Cały czas kłopoty ze zdrowiem ma Norbert Krakowiak, z którym działacze i sztab szkoleniowy wiązali duże nadzieje. Ten zawodnik jeździ jednak jak na razie bardzo pechowo. - Można powiedzieć, że problem z drugim juniorem mamy od początku sezonu. Nie jest to może strategiczna sprawa dla naszego zespołu, ale jednak nie tak miało być. Chodzi przecież o rozwój tych chłopaków. Oni powinni jeździć, a nie odwiedzać co chwilę lekarzy - przekonuje Gajewski.

Pole manewru menedżer torunian ma mocno ograniczone. W Zielonej Górze będzie musiał pojechać ktoś z dwójki Igor Kopeć-Sobczyński - Marcin Kościelski. Na kogo postawi Gajewski? - Na ten moment za wcześnie, żeby to jednoznacznie stwierdzić. Przed nami są zawody młodzieżowe i treningi. Na tej podstawie będziemy podejmować decyzje - dodaje na zakończenie.

 

ZOBACZ WIDEO Euro 2016. Austria - Węgry. Zobacz animacje bramek (źródło TVP)

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL