Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Bartosz Przybylak

W środę druga runda MIMW w Zielonej Górze

Dawid Borek
Dawid Borek
W środę o godzinie 17:30 na stadionie żużlowym przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze odbędzie się druga runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski.

W poniedziałek w Gorzowie zainaugurowany został cykl Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Druga runda zmagań odbędzie się w środę na torze w Zielonej Górze. Pierwotnie turniej ten zaplanowany był na wtorek, jednak organizatorzy zmienili tę datę ze względu na mecz polskiej reprezentacji na Euro 2016.

W środę przy W69 kibice obejrzą indywidualne zmagania 16 juniorów z Zielonej Góry, Gorzowa, Leszna, Piły oraz Ostrowa Wielkopolskiego. Po pierwszej rundzie rywalizacji na prowadzeniu jest Rafał Karczmarz ze Stali Gorzów, który w pierwszym turnieju wywalczył komplet 15 punktów.

Kibicom, którzy wybiorą się na zawody, udostępnione zostaną sektory I oraz J. Otwarcie bram nastąpi o godzinie 17:00. Bilety w cenie 5 zł dostępne będą w dniu zawodów w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz CH Auchan oraz od godziny 16:30 w kasach przy stadionie zlokalizowanych przy wejściu na sektory I-J.

Posiadacze wszystkich karnetów na sezon 2016 zostaną wpuszczeni na stadion po okazaniu aktywnych kart kibica. Wszystkie dzieci do 13 roku życia nie posiadające aktualnych karnetów wejdą na zawody na podstawie bezpłatnych zaproszeń wydawanych w w/w punktach sprzedaży.

Programy zawodów dostępne będą przy wejściach na otwarte sektory.

ZOBACZ WIDEO Euro 2016. Radosław Majdan: Ukraińcy są psychicznie rozbici (źródło TVP)TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL