Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Chrzanowski przeprasza za nieobecność. Kto za niego w turnieju w Równem?

Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński
Polski żużlowiec zachował się z klasą. Wystosował pismo z przeprosinami do kibiców i organizatorów turnieju. Zagubiony paszport nie pozwala mu wziąć udziału w zbliżającym się turnieju w Równem.

We wtorek 28 czerwca na stadionie żużlowym w Równem odbędzie się międzynarodowy indywidualny turniej żużlowy poświęcony Dniom Młodzieży oraz 30 rocznicy wywalczenia przez Igora Marko tytułu młodzieżowego mistrza Europy.

Organizatorzy wysłali zaproszenia do zawodników z Niemiec, Bułgarii, Holandii, Szwecji, Polski i Ukrainy. Jednym z potwierdzonych Polaków miał być Tomasz Chrzanowski. Niestety zagubiony w ostatnich dniach dokument uniemożliwia mu przekroczenie wschodniej granicy.

ZOBACZ WIDEO Euro 2016. Arkadiusz Milik i Gladiator. "Pomysł wziął się od Boruca" (źródło TVP)

Polski żużlowiec zachował się jak dżentelmen i przeprosił, że zawiódł organizatorów i wielu sympatyków jakich ma na Ukrainie. W specjalnym piśmie przesłanym w piątek do Równego czytamy:

-  Drodzy organizatorzy, kibice i sympatycy speedwaya w Równem. Chciałbym przeprosić za brak mojej osoby w najbliższy wtorek. Zagubiłem swój paszport i mój przyjazd stał się problemem. Zawsze miło wspominam starty w waszym kraju i atmosferę na stadionie. Mam nadzieję, że zrehabilituję się następnym razem dobrą jazdą na waszym torze. Z pozdrowieniami Tomasz Chrzanowski.

Przeprosiny to nie wszystko. Polski żużlowiec włączył się w działania mające pomóc organizatorom w zapełnieniu luki na liście startowej turnieju. Najpoważniejszymi kandydatami są obecnie Mariusz Puszakowski i Igor Kopeć-Sobczyński.

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL