Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Jagoda

GKM zapowiada zmianę w składzie. Wyjazd bez Tomasza Golloba?

Michał Wachowski
Michał Wachowski
W niedzielnym meczu GKM-u w Poznaniu zabrakło wsparcia Tomasza Golloba, który zdobył w trzech startach dwa punkty. - Gdy pojedziemy na kolejny wyjazd, dokonamy zmiany w składzie. Będę chciał dać szansę Ljungowi - zapowiada Robert Kempiński.

Grudziądzanie byli o krok od sprawienia niespodzianki w meczu z Betardem Spartą na torze w Poznaniu. Ostatecznie zdobyli tam czterdzieści trzy punkty. Wynik ten mógłby być lepszy, gdyby poniżej oczekiwań nie spisali się Rafał Okoniewski (3+1) i Tomasz Gollob.

- Teraz, po fakcie, mogę przyznać, że żałuję, że nie dałem w tym meczu szansy Peterowi Ljungowi. Po zawodach każdy jest jednak mądry. Tomek Gollob testował inne silniki i liczyliśmy na to, że to zadziała. Bardzo mu zależało, ale jak widać po wyniku, to jeszcze nie było to. Szkoda tej porażki, ale biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze wyjazdy, i tak pokazaliśmy się z dobrej strony - zaznacza trener Robert Kempiński.

W lipcu MRGARDEN GKM Grudziądz czekają mecze na własnym torze z torunianami i rybniczanami. Trener Kempiński zapowiada jednak, że dokona zmiany w składzie, gdy jego drużyna uda się na spotkanie wyjazdowe. Na rezerwie zasiądzie wtedy prawdopodobnie Gollob.

- Praktycznie pewne jest to, że dokonamy na kolejny wyjazd zmiany i swoją szansę do stanie Peter Ljung. Na ten moment zakładam, że pojedzie on w miejsce Golloba. Na naszym torze Tomek radzi sobie bardzo dobrze, ale jak widać po meczach wyjazdowych, jeszcze czegoś brakuje. Zobaczymy jak swoją szansę wykorzysta Szwed - mówi Kempiński.

Najbliższy wyjazd MRGARDEN GKM-u zaplanowany jest na 5 sierpnia. Żółto-niebiescy pojadą wówczas do Zielonej Góry.

Czy postawienie na Ljunga w meczu wyjazdowym jest dobrym pomysłem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (29):

 • P0ZNANIAK Zgłoś
  Kempes, to chyba każdy przewidywał, że Ljung pojechałby lepiej niż Gollob. W jednym z meczów w barwach PSŻ u nas jechał i zdobył chyba 12 pkt. Pokazał, że jest walczakiem i zrobił
  Czytaj całość
  na nas duże wrażenie. A potem zabrakło kasy w klubie i już go niestety nie widzieliśmy.
  • -MARECZEK- Zgłoś
   Kempiński przegrał GKM-owi PO. Przecież to było pewne że Gollob na wyjazdach będzie miał problemy z wygrywaniem z juniorami rywali - wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. Grudziądz
   Czytaj całość
   miał 2 wyjazdy: Tarnów i Wrocek, oba te mecze mogli spokojnie wygrać i być w PO. Teraz mają ZG i Toruń i wielki Kempas się skapnął że trzeba Golloba z wyjazdów odstawić. CHociaż osobiście uważam że Grudziądz wygra w ZG i to będzie wałek roku. Cieślaczek kombinator da wygrać GKM-owi by wyrzucić z PO Leszno, a jeśli Leszno nie wygra we Wrocku to mu się to uda.
   • krystian GKM Zgłoś
    Kempes gratulacje....wreszcie dobra decyzja. Trzeba było robic tak od poczatku sezonu
    Wszystkie komentarze (29)

    Komentarze (29)

    ×
     Wszystkie komentarze (29)
     PRZEJDŹ NA WP.PL