Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Prezentacja zawodników podczas GP Polski w Gorzowie w 2015 roku WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Prezentacja zawodników podczas GP Polski w Gorzowie w 2015 roku

Stal podała kandydata do dzikiej karty na GP Polski w Gorzowie

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
Krzysztof Kasprzak jest kandydatem Stali Gorzów do dzikiej karty podczas Grand Prix Polski 27 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim.

O zgłoszeniu kandydata do dzikiej karty na sierpniowe Grand Prix poinformował Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów na Twitterze.

Krzysztof Kasprzak był stałym uczestnikiem Grand Prix w latach 2008, 2013 - 2015. W 2014 roku żużlowiec Stali zdobył wicemistrzostwo świata. W tym roku powalczy o awans do GP 2017, awansował bowiem do GP Challenge, które odbędzie się 3 września w Vetlandzie.

Ostateczną decyzję o przyznaniu dzikiej karty Kapsrzakowi podejmie FIM. Przypomnijmy, że w tym roku Polska miała już jedną dziką kartę. Na Grand Prix w Warszawie otrzymał ją Patryk Dudek.

ZOBACZ WIDEO Lang: liczę, że Kwiatkowski się teraz odrodzi! (źródło: TVP)TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy uważasz, że Krzysztof Kasprzak powinien otrzymać dziką kartę na GP w Gorzowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (25):

 • Morawski Zgłoś
  Można było się spodziewać że Stal będzie wnioskować o dzikusa dla swojego zawodnika. No ale czy to na tym polega ? Aktualny Mistrz Polski powinien otrzymać tą kartę bez dwóch zdań.
  Czytaj całość
  Tym bardziej że forma Dudka jest atomowa. A jeżeli już nie chcą by to był ktoś z Falubazu, bo to za pewne również o to chodzi, to niech będzie to jakiś młody zawodnik a nie tam już wyjeżdżony i nudny Kasprzak.
  • xman2200 Zgłoś
   Oby nie narobił wstydu jak w poprzednim sezonie GP gdzie jego dorobek wyglądał zazwyczaj tak 0,d,0,d,d
   • FalubazKing Zgłoś
    Wybór Kasprzaka jest logiczny. Chodzi o to aby jechał miejscowy który będzie zabierać punkty pozostałym uczestnikom, prócz oczywiście Bartkowi, z kolei wybór Dudka wiązał by się z
    Czytaj całość
    dużym prawdopodobieństwem iż punkty Zmarzlikowi odebrał by na jego własnym torze. W tym sezonie we wspólnych zawodach Bartek wyraźnie z Patrykiem przegrywał. Zmora Wam tego nie powie. Ave Falubaz!
    Wszystkie komentarze (25)

    Komentarze (25)

    ×
     Wszystkie komentarze (25)
     PRZEJDŹ NA WP.PL