Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski

Duża radość w Falubazie. "Za nami dwa wspaniałe spotkania"

Dawid Borek
Dawid Borek
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra ma za sobą bardzo udane dni. W piątek podopieczni Marka Cieślaka wygrali w Tarnowie z miejscową Unią, a dwa dni później pokonali w Rybniku tamtejszy ROW.

Po wyjazdowych zwycięstwach Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra praktycznie zapewnił sobie udział w rundzie play-off. W zespole z Winnego Grodu nie zawodzą liderzy, których skutecznie wspierają Andriej Karpow oraz Krystian Pieszczek. Dodatkowo coraz pewniej na torach PGE Ekstraligi czuje się Sebastian Niedźwiedź, który w Rybniku odniósł swoją pierwszą wygraną w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce.

- Trudno nie być zadowolonym po dwóch wygranych meczach na obcych stadionach. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z wyników. Nie spodziewaliśmy się tak wysokiego zwycięstwa w Rybniku. To były dwa wspaniałe spotkania. Można powiedzieć, że te zawody odjechaliśmy bez większych kontuzji, bo wypadek Krystiana Pieszczka wyglądał fatalnie. Zawodnik z uśmiechem na twarzy wrócił jednak do parku maszyn. Oby tak dalej - powiedział w rozmowie z Radiem Zachód Zdzisław Tymczyszyn.

Drużyna z Zielonej Góry ma tylko jedną dziurę w składzie. Mowa oczywiście o Justinie Sedgmenie. Problem ten ma zostać rozwiązany już niebawem, gdy na tor po zawieszeniu powróci Aleksandr Łoktajew. - W Tarnowie i Rybniku swoją robotę zrobili liderzy, pojechali na swoim najwyższym poziomie. Drużynę wspomagają Krystian, Andriej i Sebastian i wszystko na dzień dzisiejszy wygląda obiecująco. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Czekamy jeszcze kilka dni i wrócić ma Aleksandr Łoktajew. Mamy nadzieję, że będzie w dobrej kondycji, w dobrej formie i wesprze zespół - dodał prezes Ekantor.pl Falubazu.

ZOBACZ WIDEO Niespodzianki brak. 73. Tour de Pologne dla Tima Wellensa (źródło TVP)Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL