Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władysław Komarnicki / Władysław Komarnicki

3. finał SEC w Togliatti oczami Władysława Komarnickiego

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W sobotę na torze w Togliatti rozegrany zostanie 3. finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Wyniki tych zawodów wytypował ekspert portalu WP SportoweFakty, Władysław Komarnicki.

Zdaniem Władysława Komarnickiego, faworytami 3. finału Indywidualnych Mistrzostw Europy w Togliatti będą Rosjanie. Nasz ekspert stawia na zwycięstwo Emila Sajfutdinowa, a oprócz niego na podium powinni znaleźć się Grigorij Łaguta i Krzysztof Kasprzak.

- Emil Sajfutdinow wie o tym, że może wygrać w Togliatti. Ten tor jest mu doskonale znany, do tego broni mistrzowskiego tytułu i powoli wraca do dobrej formy. Grigorij Łaguta jeździ na swoim poziomie i również dobrze zna tor w Togliatti. Z kolei Krzysztof Kasprzak będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, bo ostatnio idzie mu w kratkę i myślę, że będzie dziś skuteczny - powiedział Komarnicki.

W gronie zawodników, którzy będą rywalizować o triumf w Togliatti wymieniani są również Martin Vaculik i Nicki Pedersen. Zdaniem naszego eksperta Duńczyk zajmie w 3. finale SEC odległe miejsce. - Martin Vaculik po słabszym początku sezonu też się odbudował i powinien być wysoko. Trudno jest jednak wskazać faworyta, bo tegoroczny cykl jest bardzo wyrównany. Nie wiem co się dzieje z Pedersenem, to nie jest ten zawodnik, którego znamy przez tyle lat - stwierdził Komarnicki.

Kolejność 3. finału SEC w Togliatti według Władysława Komarnickiego:
1.Emil Sajfutdinow
2.Grigorij Łaguta
3.Krzysztof Kasprzak
4.Martin Vaculik
---
5.Janusz Kołodziej
6.Przemysław Pawlicki

ZOBACZ WIDEO "Halo, tu Rio": stolica karnawału (źródło TVP)Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy zgadzasz się z typami Władysława Komarnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL