Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władysław Komarnicki / Władysław Komarnicki

Grand Prix Polski oczami Władysława Komarnickiego

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W sobotę na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozegrane zostanie Grand Prix Polski. Wyniki tych zawodów wytypował ekspert portalu WP SportoweFakty, Władysław Komarnicki.

W gorzowskim turnieju wystąpi czterech reprezentantów Polski. Z dziką kartą pojedzie Krzysztof Kasprzak, który doskonale zna gorzowski tor. Oprócz niego udział w Grand Prix Polski wezmą Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Bartosz Zmarzlik. Zdaniem Władysława Komarnickiego Biało-Czerwoni w komplecie wywalczą awans do finałowego wyścigu.

- Moim zdaniem zwycięży Bartosz Zmarzlik. Jest to zawodnik kompletny, wychował się na tym torze i tylko katastrofa może mu nie pozwolić na zajęcie pierwszego miejsca. Drugim zawodnikiem powinien być Krzysztof Kasprzak i nie jest to tylko moje marzenie. W finale powinni znaleźć się też Maciej Janowski i Piotr Pawlicki. Liczę na polski wieczór w Gorzowie, marzy mi się Mazurek Dąbrowskiego i nie wyobrażam sobie innego scenariusza - przyznał Komarnicki.

W Gorzowie szykuje się żużlowe święto, a zawody ma obejrzeć 17 tysięcy kibiców. Będzie to szósty w historii turniej elitarnego cyklu na Stadionie im. Edwarda Jancarza. - Wiedziałem o tym doskonale, że jeżeli nie będziemy mieli Grand Prix, to będziemy prowincjonalnym klubem. GP jest ukoronowaniem ciężkiej pracy, pokazujemy klub trochę szerzej. Ten turniej otworzył nam wszystkie bramy jeśli chodzi o wizerunek. To nie tylko promocja dla klubu, ale także dla miasta i żużla na świecie. Wśród tych 17 tysięcy ludzi będą kibice z Auckland, Kopenhagi, Sydney, Irlandii czy Wielkiej Brytanii. Gorzów Wielkopolski od kilku dni tętni i oddycha Grand Prix - stwierdził Komarnicki.

Kolejność Grand Prix Polski według Władysława Komarnickiego:
1. Bartosz Zmarzlik 
2. Krzysztof Kasprzak 
3. Maciej Janowski 
4. Piotr Pawlicki 

ZOBACZ WIDEO Prognoza pogody dla Nice PLŻ

Czy zgadzasz się z typami Władysława Komarnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

×
    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL