Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Cegielski na meczu Polska - LitwaNewspix / Michał Chwieduk/Fokusmedia / Krzysztof Cegielski na meczu Polska - Litwa

Niedzielne mecze oczami Krzysztofa Cegielskiego

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
W niedzielę odbędą się półfinały PGE Ekstraligi i mecze w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Wyniki wszystkich spotkań wytypował Krzysztof Cegielski.

PGE Ekstraliga 

Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 

Będzie to trudniejsze spotkanie dla gorzowian niż pierwszy mecz tych drużyn w Poznaniu. Stal wygrała rundę zasadniczą, teraz w Poznaniu wrocławianie spisują się coraz lepiej i są faworytami. Typuję wynik: 48:42.

Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Szykuje się bardzo wyrównany pojedynek. U niektórych zawodników obu drużyn widać zwyżkę formy, a nawet jej szczyt. Własny tor spowoduje jednak, że nieznacznie wygrają gospodarze. Typuję wynik: 47:43.

Nice Polska Liga Żużlowa

Stal BETAD Leasing Rzeszów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Faworytem tego meczu są dla mnie gospodarze. Ostatni mecz przed własną publicznością będą chcieli zakończyć pozytywnie. Mają więcej atutów na swoim torze. Typuję wynik: 50:40.

ZOBACZ WIDEO: Żużlowa prognoza pogody na niedzielę

Polonia Piła - Orzeł Łódź

Szykuje się bardzo ciekawy pojedynek. Po stronie gości nie ma wielkiej presji zwycięstwa. Brak Hansa Andersena to bardzo duża strata. Łodzianie mogą sobie pozwolić na próby i testy przed najważniejszymi meczami. Polonia będzie chciała wygrać z liderem na swoim torze i może się to jej udać. Typuję wynik: 48:42.

Lokomotiv Daugavpils - KSM Krosno

Prawdopodobny brak Fredrika Lindgrena po stronie gospodarzy może być dużą stratą. Zespół Lokomotivu ma dziury, gdy nie jadą wszyscy liderzy. Krośnianie podejmą tam walkę, choć gospodarze są faworytami. Typuję wynik: 53:37.

Speedway Wanda Instal Kraków - Polonia Bydgoszcz

Bydgoszczanie na pewno będą chcieli wygrać za wszelką cenę, jednak gdyby to się udało, byłaby to niespodzianka. W Speedway Wandzie Instal widać stabilizację formy. U siebie krakowianie są faworytami. Mimo większej potrzeby wygranej w drużynie Polonii, zwyciężą gospodarze. Typuję wynik: 49:41.

Kolejarz Opole - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Opolanie pojadą w optymalnym zestawieniu i może postawią troszkę większy opór gościom z Częstochowy, którzy jadą po prostu wygrać. Pytanie jaką różnicą zwyciężą zawodnicy Włókniarza. Myślę, że będzie wysoko, ale co pokazał mecz z Orłem, kilka wyścigów może zostać rozstrzygniętych na korzyść gospodarzy. Typuję wynik: 36:54.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z typami Krzysztofa Cegielskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL