Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski

Niedzielne mecze oczami Mariana Maślanki

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
W niedzielę odbędą się dwa mecze PGE Ekstraligi i dwa spotkania w ramach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Ich wyniki wytypował ekspert naszego portalu Marian Maślanka.

PGE Ekstraliga 

Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Myślę, że na torze w Poznaniu wrocławianie nieznacznie, ale jednak wygrają te zawody. Na pewno Vaclav Milik będzie zmęczony, bo wczorajszy SEC w Rybniku trwał bardzo długo. To jest młody, waleczny, bardzo ambitny chłopak i myślę, że pojedzie w Poznaniu równie dobrze jak w sobotę w mistrzostwach Europy, jeśli oczywiście zdrowie będzie służyło. Mogą wystąpić u niego bóle po upadku. Poza tym, Sparta ma atut własnego toru, choć łatwo nie będzie, bo zielonogórzanie jeżdżą świetnie na każdym torze. Myślę, że zawody będą bardzo wyrównane. Typuję wynik: 47:43.

Get Well Toruń - Stal Gorzów

Tutaj będzie walka na całego, to jest finał. W Toruniu jednak miejscowi wykażą swą wyższość nad gorzowianami i po zaciętym meczu zwyciężą. Myślę, że twierdza Toruń pozostanie niezdobyta. W tej chwili zawodnicy Get Well są tak dobrze ułożeni i dopasowani na swoim torze, że dadzą radę. Typuję wynik: 49:41.


Nice Polska Liga Żużlowa

Kolejarz Opole - Holistic-Polska Rawicz

To może być emocjonujące spotkanie, bo drużyny prezentują podobny poziom. W Opolu jednak faworytem i to dość wyraźnym są gospodarze. Myślę, że to oni zwyciężą w tym spotkaniu. Typuję wynik: 51:39.

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź

Na Łotwę przyjedzie bardzo zmęczony na pewno po zawodach w Rybniku Andrzej Lebiediew, ale to jest młody i mocny chłopak. Powinien sobie poradzić. Ten mecz pokaże na co tak naprawdę stać obie drużyny. Z jednej strony Orzeł ma znakomitą serię, a z drugiej Łotysze u siebie nie przegrywają. Tym razem Lokomotiv będzie lepszy u siebie. Typuję wynik: 50:40.

ZOBACZ WIDEO: Żużlowa prognoza pogody na niedzielęPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z typami Mariana Maślanki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL