Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władysław Komarnicki / Władysław Komarnicki

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
W niedzielę odbędą się dwa mecze PGE Ekstraligi i dwa spotkania w ramach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Ich wyniki wytypował ekspert naszego portalu Władysław Komarnicki.

PGE Ekstraliga 

Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Trudno jest tutaj cokolwiek zaproponować. Jak się zastanowię, to Sparta ma trzech dobrych rajderów, a Falubaz też ma trzech dobrych rajderów. Gospodarze są bez trenera, to trochę psychicznie wpływa na drużynę. Falubaz będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony po porażce w półfinale. Jak popatrzę na ostatnie mecze, to uważam, że wynik będzie kręcił się wokół remisu. Niemniej jednak stawiam na Spartę. Typuję wynik: 48:42.

Get Well Toruń - Stal Gorzów

W finale spotkały się dwie najlepsze drużyny, które mają bardzo zbliżone składy. W Stali jest fenomenalny Bartek Zmarzlik jako junior, a w zespole gospodarzy fenomenalny Paweł Przedpełski. Jak popatrzymy na zestawienie liderów to Get Well ma trzech mocnych i Stal ma też trzech mocnych. Tutaj zadecydują bez wątpienia drugie linie. Jak patrzę, że Jepsen Jensen zaczął zdobywać punkty, to jest to bardzo optymistyczne. Z drugiej strony atut własnego toru jest zawsze po stronie gospodarzy. Stawiam na ich minimalne zwycięstwo. Typuję wynik: 46:44.

Nice Polska Liga Żużlowa

Kolejarz Opole - Holistic-Polska Rawicz 

Zespół z Rawicza nie wygrał żadnego meczu w tym sezonie, więc tutaj nie mam wątpliwości. Wysokie zwycięstwo gospodarzy jest dla mnie oczywiste. Typuję wynik: 58:32.

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź

W tym meczu kluczowy będzie brak Hansa Andersena w zespole gości - to po pierwsze. Po drugie zestawienie Łotyszy jest, co by nie powiedzieć, bardzo mocne. Proszę zobaczyć, że Lindgren świetnie sobie radzi na stadionach europejskich. Uważam, że u siebie na torze Lokomotiv wygra. Z całym szacunkiem dla Orła, który jedną nogą już jest w PGE Ekstralidze. Typuję wynik: 52:38.

ZOBACZ WIDEO: Żużlowa prognoza pogody na niedzielęPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z typami Władysława Komarnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

×
    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL