Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał DobruckiWP SportoweFakty / Jakub Barański / Na zdjęciu: Rafał Dobrucki

Niedzielne mecze oczami Rafała Dobruckiego

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
W niedzielę odbędą się dwa mecze PGE Ekstraligi i dwa spotkania w ramach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Ich wyniki wytypował ekspert naszego portalu Rafał Dobrucki.

PGE Ekstraliga

Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

To będzie ciekawe spotkanie. Sparta się obroni i wygra to spotkanie. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest zespół z Wrocławia po odejściu Piotra Barona. Są zapowiedzi walki o brązowy medal, a na ile będzie ich stać, to zobaczymy w tym meczu. Falubaz mógłby się pokusić i rozstrzygnąć wszystko już w tym pierwszym spotkaniu, ale jednak kilkoma punktami, według mnie, wygra Sparta. Typuję wynik: 47:43.

Get Well Toruń - Stal Gorzów

Obie drużyny mają potężne argumenty, wielkie armaty w swoich składach. Myślę, że każde ogniwo będzie ważne. Wygra natomiast ta drużyna, która będzie miała najsilniejsze najsłabsze ogniwa. Get Well u siebie będzie mocny i na pewno powalczy o dobry wynik. Nie wiem jednak, czy zaliczka z tego meczu pozwoli na zdobycie złotego medalu. Nie sądzę. Typuję wynik: 48:42.


Nice Polska Liga Żużlowa

Kolejarz Opole - Holistic-Polska Rawicz

Rawiczanie nie jadą do Opola na pożarcie. Sądzę jednak, że gospodarze wygrają dość wyraźnie to spotkanie. Typuję wynik: 52:38.

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź

To nie będzie jednostronne widowisko. Łodzianie zebrali w tym roku doświadczenie na torze w Daugavpils, wygrali w rundzie zasadniczej. Dzięki temu w tym meczu, pomimo braku Andersena, powinni zdobyć ponad 40 punktów. Typuję wynik: 49:41.

ZOBACZ WIDEO: Magnus Zetterstroem: Jestem rozdarty, połowa mnie chce zostać przy żużlu (źródło TVP)POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z typami Rafała Dobruckiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL