Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Krzysztof Mrozek z Grigorijem Łagutą

Krzysztof Mrozek: Wielu zawodników odmówiło nam udziału w meczu, kiedy dowiedzieli się, że jest charytatywny

Marcin Karwot
Marcin Karwot
W niedzielę odbędzie się mecz ROW Rybnik kontra Goście. Wiadomo już, że w spotkaniu wystąpią m.in. Grigorij Łaguta, Max Fricke i Rune Holta. Zagadką jest natomiast skład Gości.

Na kibiców czeka wiele atrakcji. Do wygrania będzie m.in. skuter, a po spotkaniu będzie można obejrzeć pokaz sztucznych ogni. - Dopinamy listę startową. Chcę w tym momencie powiedzieć, że ten turniej to był taki sprawdzian dla wielu zawodników, którzy tak często solidaryzują się z kontuzjowanymi kolegami, a nam udziału w zawodach odmówili kiedy dowiedzieli się że to zawody charytatywne i trzeba przyjechać bez szczególnych oczekiwań finansowych. To bardzo przykre. Nie będę podawał nazwisk, ale to naprawdę spora grupa - powiedział na łamach klubowej strony Krzysztof Mrozek, prezes ROW-u Rybnik.

Warto dodać, że przed meczem zostanie uroczyście odsłonięta tablica poświęcona Stanisławowi Tkoczowi, zmarłemu w tym roku byłemu żużlowcowi ROW-u Rybnik - Organizując te zawody już po raz drugi stawialiśmy sprawę jasno - cały zysk z imprezy trafi na konta Kamila Cieślara, Andrzeja Szymańskiego i tym razem Witalija Biełousowa. Koszty tniemy do niezbędnego minimum, aby był on jak największy. Tego samego oczekujemy od naszych partnerów. Wychodzę z założenia, że niektórzy raz w roku mogliby na świat spojrzeć nie tylko przez pryzmat swojego konta - dodał sternik rybnickiego klubu. 

Wiadomo też, że przed imprezą dojdzie do podpisania kontraktu  na sezon 2017 z jednym z zawodników. Prawdopodobnie chodzi o Grigorija Łagutę, który niedawno na naszych łamach potwierdził, że w następnym roku również będzie reprezentować barwy ROW-u Rybnik.

ZOBACZ WIDEO: Kubot: W Pucharze Davisa takiego meczu jeszcze nie rozegrałem (źródło TVP)Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy zgadzasz się z Krzysztofem Mrozkiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (37):

Wszystkie komentarze (37)

Komentarze (37)

    Wszystkie komentarze (37)
    PRZEJDŹ NA WP.PL