Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patryk DudekWP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Patryk Dudek

Patryk Dudek o negocjacjach: Czasami ludzie wiedzą więcej ode mnie

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Patryk Dudek jest bardzo oszczędny w słowach w kwestii swojej przyszłości. - Wszystko okaże się w swoim czasie – ucina krótko. Nie komentuje także negocjacji ze swoim macierzystym klubem, Falubazem Zielona Góra.

Prezes Zdzisław Tymczyszyn podkreśla, że Patryk Dudek to człowiek Falubazu i nie kryje wiary w pozostanie nowego uczestnika cyklu Grand Prix w Zielonej Górze. Jednocześnie szef Falubazu zastrzega, że najważniejszy już budżet klubu i nie będzie robił niczego za wszelką cenę. Sam Dudek nie komentuje negocjacji z Falubazem. - Jeśli chodzi o moją przyszłość, niebawem podejmiemy decyzje. Negocjacje mają to do siebie, że rozmawia się i każdy walczy o swoje. Zobaczymy, czas pokaże. Myślę, że wszystko potoczy się dobrze i wszyscy będą zadowoleni - zaznacza trochę tajemniczo Dudek.

W kuluarach mówi się, że reprezentant Polski może zmienić barwy klubowe. - Czasami ludzie wiedzą więcej ode mnie. Co ja zresztą mogę powiedzieć? Okres transferowy ruszy w listopadzie. Wtedy wszystko się wyjaśni. Na pewno nie będzie tego można ukryć do marca. W okresie transferowym zostanie wszystko ogłoszone. Gdzieś na pewno znajdę miejsce na kolejny sezon - wyjaśnia Dudek.

Patryk Dudek, jak większość żużlowców, nie jest entuzjastą wprowadzenia ograniczenia liczby lig, w których mogliby startować zawodnicy. - Czasami te pojedyncze starty w lidze duńskiej, niemieckiej czy czeskiej dla zawodnika są lepsze niż trening na własnym torze, ponieważ rywalizujemy w obcych warunkach z innymi zawodnikami, a to jest już zupełnie inna jazda. Mam nadzieję, że ten przepis nie wejdzie w życie i pozwolą nam się dalej rozwijać i władze pozwolą nam rozwijać swoje kariery w innych ligach. To jest przecież nasza praca – kończy nasz rozmówca.

ZOBACZ WIDEO: Zdzisław Tymczyszyn: Dudek ma silną ekipę negocjatorówPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (32):

 • Henryk Zgłoś
  Panie Patryku każdy ma swoje kalkulacje tak Pan jak i Inne Kluby i nikt rozsądny o tym by nie pamiętał a między nami mówiąc wszystkiego na raz Pan miał nie będzie , jest tak na
  Czytaj całość
  świecie, że coś dzieje się zawsze kosztem czegoś a więc niech Pan wybiera !!!!!.
  • Nowy w mieście Zgłoś
   Mam wrażenie ze Dudkowi odbija powoli. Robi z siebie gwiazdę. A tak na prawdę miał dopiero jeden sezon dobrze odjechany. Z dtlrugiej strony te hieny z sf łażą za nim i szukają tematów.
   Czytaj całość
   Co by pod urzędem pracy nie wylądować. Niepotrzebnie robią szum o byle co.
   • Doyley_69_FALUBAZ Zgłoś
    Widze ze nagle Patryk jest z Torunia i bedzie Leszczynianinem :DDDPrzeciez nie dawno jeszcze byl dla was narkomanem?!!!!Co za ludzie!!!?
    Wszystkie komentarze (32)

    Komentarze (32)

    ×
     Wszystkie komentarze (32)
     PRZEJDŹ NA WP.PL