Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martin VaculikWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Martin Vaculik

Oficjalnie: Martin Vaculik podjął decyzję o swojej przyszłości

Dawid Borek
Dawid Borek
Po jednym sezonie w barwach Get Well Toruń, Martin Vaculik zmienia klubowe barwy. We wtorek Słowak poinformował, że w przyszłorocznych rozgrywkach będzie reprezentował inny zespół.

Już od jakiegoś czasu sporo mówiło się o tym, że Martin Vaculik może opuścić Get Well Toruń. Słowak oficjalnie potwierdził te informacje we wtorek.

- Zgodnie z moją deklaracją, że poinformuję Klub KS Get Well Toruń do środy o mojej decyzji, chcę poinformować wszystkich, że w sezonie 2017 nie będę reprezentować barw toruńskiego Klubu. Jednocześnie pragnę podziękować za ten rok władzom Klubu, trenerom, chłopakom z drużyny oraz przede wszystkim kibicom! - przekazał Vaculik za pośrednictwem Facebooka.

Przed rokiem przenosiny 26-latka do toruńskiego klubu były jednym z hitów transferowych. W barwach Aniołów Słowak pojechał w 18 meczach PGE Ekstraligi. W 93 wyścigach wywalczył on 174 punkty i 12 bonusów, co dało średnią biegową na poziomie 2,000. Taki rezultat sklasyfikował go na 12. miejscu w rankingu najskuteczniejszych zawodników rozgrywek.

Jak informowaliśmy, Vaculik najprawdopodobniej zwiąże się kontraktem ze Stalą Gorzów. Prezes Get Well Toruń zapewnia, że klub był przygotowany na możliwość zmiany barw klubowych przez słowackiego zawodnika i ma plan na zastąpienie tego żużlowca.

ZOBACZ WIDEO Martin Vaculik: TOP-8 celem na Grand Prix

Czy spodziewałeś/aś się, że Vaculik opuści Get Well Toruń po zaledwie jednym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (134):

Wszystkie komentarze (134)

Komentarze (134)

    Wszystkie komentarze (134)
    PRZEJDŹ NA WP.PL