Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz KiM Group - Eko-Dir zakończy sezon w Świętochłowicach

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W sobotę odbędą się ostatnie w tym roku żużlowe zawody w Świętochłowicach. Na Skałce ścigać się będą drużyny KiM Group i Eko-Dir.

Żużel na dobre powraca do Świętochłowic i ten sezon jest tego potwierdzeniem. Starcie pomiędzy drużynami KiM Group i Eko-Dir będzie oficjalnym zakończeniem sezonu w tym śląskim mieście. W 2016 roku na Skałce rozegrano już cztery turnieje, z czego trzy rangi mistrzostw Polski.

W sobotniej imprezie udział wezmą zawodnicy zaproszeni przez dwóch sponsorów. Organizatorzy starali się dobrać równe składy, co gwarantuje kibicom sporą dawkę emocji. Liderami ekipy KiM Group powinni być Daniel Jeleniewski, Edward Mazur i Daniel Kaczmarek, którzy mają za sobą udane sezony. Z kolei o sile Eko-Dir stanowić powinni Damian Baliński, Hubert Łęgowik i Jakub Jamróg.

Dodajmy, że na trybunach stadionu przy ulicy Bytomskiej będzie mogło zasiąść maksymalnie 999 kibiców, co związane jest z brakiem zgody Powiatowego Inspektora Budowlanego na organizowanie imprez masowych. Modernizacja Stadionu im. Pawła Waloszka ma rozpocząć się w przyszłym roku. Do tej pory wszystkie imprezy organizowane na "Skałce" przyciągały komplet publiczności spragnionej żużlowych emocji.

Składy:

Eko-Dir:
1. Olivier Berntzton
2. Arkadiusz Pawlak
3. Damian Baliński
4. Hubert Łęgowik
5. Jakub Jamróg
6. Stanisław Mielnichuk
R1. Mateusz Pacek
R2. Kamil Tomaszowski

KiM Group:
9. Rafał Trojanowski
10. Edward Mazur
11. Daniel Kaczmarek
12. Wojciech Lisiecki
13. Ernest Koza
14. Daniel Jeleniewski
R1. Lars Skupień

Początek zawodów w sobotę o godzinie 13:45.

ZOBACZ WIDEO Andrzej Rusko: Wrócimy na najnowocześniejszy stadion żużlowy na świecieAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL